UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 23 Października 2018, Imieniny: Marleny, Seweryna, Jana

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Gospodarki Terenami » Konsultacje społeczne - plan miejscowy obręb 7 »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

 

Wczoraj o godzinie 17:00 w Hali Sportowej "Tatar" odbyło się otwarte spotkanie warsztatowe z mieszkańcami, stanowiące ostatni etap konsultacji społecznych założeń do sporządzenia projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Rawa Mazowiecka, obręb ewidencyjny nr 7, w ramach realizowanego projektu pn. "Przestrzeń dla partycypacji".

Spotkanie miało na celu przedstawienie wyników przeprowadzonej ankiety konsultacyjnej, która była dostępna od 10 do 31 maja oraz dwóch otwartych spotkań w terenie, które odbyły się w dniach 23 i 28 maja. Mieszkańcy zostali zapoznani również ze wstępną koncepcją założeń do projektu miejscowego planu, która powstała jako wynik rozpoznania wniosków mieszkańców i przeprowadzonych dwóch etapów konsultacji. Mieszkańcy brali czynny udział w dyskusji, zadawali pytania i wnosili swoje uwagi do wstępnie przedstawionych rozwiązań. Na zakończenie uczestnicy dyskusji zostali poinformowali o dalszym przebiegu procedury tworzenia miejscowego planu i możliwości aktywnego uczestniczenia w tym procesie.

 

Dziękujemy mieszkańcom za udział w konsultacjach i zapraszamy do zapoznania się z projektem planu na etapie jego wyłożenia.

 

Więcej informacji o konsultacjach społecznych założeń do planu miejscowego dla obrębu 7 miasta Rawa Mazowiecka mogą się Państwo dowiedzieć w Wydziale Gospodarki Terenami Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka (Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 4, pokój  nr 19, tel. (46) 814-43-05).  

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Wybory 2018
Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.