Aktualności 2017

Sztafetowe przełaje nad zalewem Tatar

W dniu 19 października nad zalewem Tatar odbył się finał rejonu w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii szkół podstawowych. Zawody przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych: młodszej - rocznik 2004 i starszej - roczniki 2002 – 2003.

Bardzo dobrze spisały się sztafety chłopców (gr. młodsza) i dziewcząt (gr. starsza) reprezentujące Szkołę Podstawową nr 1, które zajęły pierwsze miejsca, zdobywając tym samym prawo startu w finale  wojewódzkim.
Awans do finału wojewódzkiego wywalczyły również sztafety Szkoły Podstawowej nr 4, które zajęły II miejsca w swoich biegach (dziewczęta gr. młodsza i chłopcy gr. starsza). Na szczególne uznanie zasługuje wynik chłopców rawskiej jedynki, którzy 20. raz z rzędu będą rywalizować o mistrzostwo województwa łódzkiego.

Zwycięskie sztafety SP nr 1 biegły w następujących składach
Dziewczęta: Marcelina Mordaka, Wiktoria Wrzosek, Zuzanna Łucka, Patrycja Sokołowska, Julia Borowiec, Eliza Kaźmierczak, Laura Stępniak, Natalia Borowiec.
Chłopcy: Mario Barra- Strzemiński, Jakub Wolski, Marcin Mazur, Hubert Lewandowski, Arkadiusz Chojnacki, Wiktor Stefaniak, Marcin Wójciak i Maciej Sadowski.
Opiekunami sztafet są nauczyciele: Iwona Jedwabna, Jarosław Wasiak (SP nr 1) oraz Elżbieta Majcher, Sławomir Kępa (SP nr4). Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim sztafetom medali w finale wojewódzkim.

• autor: Z. Urbański