UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 27 Marca 2017, Imieniny: Ernesta, Jana, Lidii

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Rawa w GRZE » Logo Miasta - konkurs »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Opłaty lokalne termin płatności do 15 marca 2017 r.

Treść strony

logo Rawy, wg projektu Wioletty Pierzgalskiej

Rawa ma logo!

13 zgłoszeń, 19 projektów i wśród nich ten jeden - najważniejszy dla miasta i mieszkańców. 25 sierpnia, Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Wojciecha Skoczka, zastępcy burmistrza miasta, zgodnie wybrała projekt logo Rawy, autorstwa Wioletty Pierzgalskiej z Łodzi.
Jasne skojarzenia z miastem, czytelne nawiązanie do Big Idei promocyjnej Rawy, a przy tym łatwość adaptacji do różnych nośników reklamowych to wyróżniki projektu zdolnej graficzki. Logo miasta budzi od pierwszych chwil pozytywne emocje, poczucie ładu, pewności siebie i optymizmu. Logo Rawy będzie z pewnością dobrze służyło promocji miasta i samych rawian.

Zanim to jednak nastąpi, autorkę projektu czeka jeszcze kilkutygodniowa praca nad Księgą Znaku, w tym również nad wieloma elementami Systemu Identyfikacji Wizualnej miasta. Takie opracowanie stanowi konieczny element skutecznego i poprawnego stosowania znaku miasta.

Pani Wiolettcie Pierzgalskiej składamy oczywiście serdeczne gratulacje.

Podziękowania za udział w konkursie i słowa uznania za kreatywność kierujemy również do pozostałych uczestników konkursu, tj. do Magdaleny Szpytma i Cezarego Szpytma z Wrocławia, Katarzyny Matuszewskiej z Koprzywnej, Łukasza Kamińskiego z Byszewic, PHU Jumpart Olimpia Fudala z Rawy Mazowieckiej, TOTEM sp. z o.o. z Łodzi, Justyny Paterek z Krakowa, Rozgłośni sp. z o.o. z Warszawy, Ideomedii Marcina Burlińskiego ze Skierniewic, Marty Sumińskiej ze Skierniewic, Artura Wojciechowskiego ze Skierniewic, Karola Jędrasiaka z Rawy Mazowieckiej oraz Fortis Media Katarzyny Żmudy z Rzeszowa.

Rawa Mazowiecka. W to mi graj!

  • autor: WRGPiIE, data: 2011.08.26

Rozstrzygnięcie konkursu na logo miasta coraz bliżej

Jeszcze w tym miesiącu okaże się jakie logo będzie znakiem promocyjnym Rawy.

Konkurs dla utalentowanych i doświadczonych

Logo miasta Rawa Mazowiecka – to główny element pracy konkursowej, którą należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta do dnia 12 sierpnia.

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Podatki lokalne na 2017 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.