Logo Miasta - konkurs

logo Rawy, wg projektu Wioletty Pierzgalskiej
  • -
  • -

Rawa ma logo!

13 zgłoszeń, 19 projektów i wśród nich ten jeden - najważniejszy dla miasta i mieszkańców. 25 sierpnia, Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Wojciecha Skoczka, zastępcy burmistrza miasta, zgodnie wybrała projekt logo Rawy, autorstwa Wioletty Pierzgalskiej z Łodzi.
Jasne skojarzenia z miastem, czytelne nawiązanie do Big Idei promocyjnej Rawy, a przy tym łatwość adaptacji do różnych nośników reklamowych to wyróżniki projektu zdolnej graficzki. Logo miasta budzi od pierwszych chwil pozytywne emocje, poczucie ładu, pewności siebie i optymizmu. Logo Rawy będzie z pewnością dobrze służyło promocji miasta i samych rawian.

Zanim to jednak nastąpi, autorkę projektu czeka jeszcze kilkutygodniowa praca nad Księgą Znaku, w tym również nad wieloma elementami Systemu Identyfikacji Wizualnej miasta. Takie opracowanie stanowi konieczny element skutecznego i poprawnego stosowania znaku miasta.

Pani Wiolettcie Pierzgalskiej składamy oczywiście serdeczne gratulacje.

Podziękowania za udział w konkursie i słowa uznania za kreatywność kierujemy również do pozostałych uczestników konkursu, tj. do Magdaleny Szpytma i Cezarego Szpytma z Wrocławia, Katarzyny Matuszewskiej z Koprzywnej, Łukasza Kamińskiego z Byszewic, PHU Jumpart Olimpia Fudala z Rawy Mazowieckiej, TOTEM sp. z o.o. z Łodzi, Justyny Paterek z Krakowa, Rozgłośni sp. z o.o. z Warszawy, Ideomedii Marcina Burlińskiego ze Skierniewic, Marty Sumińskiej ze Skierniewic, Artura Wojciechowskiego ze Skierniewic, Karola Jędrasiaka z Rawy Mazowieckiej oraz Fortis Media Katarzyny Żmudy z Rzeszowa.

Rawa Mazowiecka. W to mi graj!

  • autor: WRGPiIE

Rozstrzygnięcie konkursu na logo miasta coraz bliżej

Jeszcze w tym miesiącu okaże się jakie logo będzie znakiem promocyjnym Rawy.

Konkurs dla utalentowanych i doświadczonych

Logo miasta Rawa Mazowiecka – to główny element pracy konkursowej, którą należy złożyć w sekretariacie Urzędu Miasta do dnia 12 sierpnia.

Banery

Kalendarium

Banery