UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 17 Stycznia 2018, Imieniny: Antoniego, Jana, Rościsława

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

Baner o rewitalizacji

Treść strony

Aktualności

E-meldunek od 1 stycznia 2018 roku
data dodania: 2018.01.17
-

Wprowadzenie zameldowania elektronicznego, a więc bez wychodzenia z domu, jest możliwe dzięki nowelizacji ustawy o ewidencji ludności (Dz.U. 2017, poz. 2286) zainicjowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. E-meldunek jest kolejną, uruchomioną przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, usługą ułatwiającą obywatelom kontakt z administracją.

 

więcej
III Halowy Rodzinny Turniej Piłki Nożnej
data dodania: 2018.01.16
Halo

 niedzielę 14 stycznia na hali sportowej Milenium został rozegrany III Rodzinny Turniej Piłkarski o Puchar Ojca Przeora Klasztoru oo. Pasjonistów. Turniej rozgrywano w trzech kategoriach wiekowych: do lat 10, do lat 15  i w kategorii powyżej 15 lat. Gratulujemy organizatorom tak udanej imprezy i zapraszamy na kolejny turniej rodzinny, który odbędzie się w dniu 17 czerwca.

więcej
Bezpłatne badania mammograficzne
data dodania: 2018.01.15
-

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka i NZOZ Medica  w Łodzi  zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej. Badania odbędą się obok siedziby Rawsko-Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Sobieskiego 1. Badania będą wykonywane (w poniedziałek) 22 stycznia 2018 r.

więcej
Mazovia MTB 2018 na początku września
data dodania: 2018.01.12
-

W czwartek 11 stycznia odbyło się spotkanie burmistrza Rawy Mazowieckiej Dariusza Misztala z  Cezarym Zamaną. Miło nam zakomunikować, że efektem rozmów jest decyzja o organizacji w naszym mieście kolejnej edycji maratonu rowerowego Cezarego Zamany. Zawody odbędą się 9 września jak zwykle nad zalewem Tatar.

więcej
Rawski Klub Karate Kyokushin w roku 2017
data dodania: 2018.01.12
-

Liczba roku 2017 dla klubu karate to 179, tyle medali zdobyli zawodnicy RKKK starując w siedemnastu turniejach w całej Polsce. Rawscy karatecy startowali również na największych międzynarodowych zawodach karate kyokushin w Polsce Carpathia Cup w Rzeszowie. To tylko niektóre osiągnięcia rawskich zawodników..

więcej

Baner

Baner Budżet Obywatelski

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
kampania "Czad i Ogień. Obudź czujność"
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.