UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Września 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Amatorska siatkówka w Rawie

26 stycznia na hali sportowej Milenium siatkarze amatorzy walczyli o Puchar Przewodniczącej  Rady Miasta Rawa Mazowiecka. Ideą  tych zawodów, które systematycznie rozgrywane są od 2010 r. jest popularyzacja piłki siatkowej i stworzenie możliwości sportowej zabawy wszystkim, którzy amatorsko uprawiają tę piękną i bardzo popularną dyscyplinę sportu.  

W tegorocznym turnieju wystartowało 7 zespołów: Kruszmaks (Czerniewice), X-Team, Frontiera, Black Team (drużyna pań), Młodzi Weterani Siatkówki, drużyna kadetów Juveni Rawa Mazowiecka i reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.  Rozgrywki były prowadzone w dwóch grupach systemem każdy z każdym. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju spotkali  się zwycięzcy grup: Kruszmaks (Czerniewice) i Frontiera (Rawa Mazowiecka). Zwycięsko z tego pojedynku wyszli siatkarze z Czerniewic, którzy pokonali swoich przeciwników w stosunku 2:0. Trzecie miejsce zajął zespół Juvenii Rawa Mazowiecka. Zdaniem kibiców i zawodników najlepszym meczem sobotnich zawodów było grupowe spotkanie pomiędzy Młodymi Weteranami Siatkówki i Frontierą, które zakończyło się zwycięstwem 2:1 dla zawodników Frontiery.

Nagrody indywidualne przyznano następującym zawodnikom: MVP  turnieju został Łukasz Goszkiewicz – Kruszmaks Czerniewice, za najlepsza zawodniczkę uznano Weronikę Kołodziejczyk – Frontiera.
W poszczególnych zespołach wyróżniono zawodniczki i zawodników: Ewa Nozderka – Młodzi Weterani Siatkówki, Rafał Koper – Kruszmaks, Michał Kępka – Juvenia, Marcin Szymański  – Frontiera, Adrian Mirowski – X-TEAM, Szymon Jakubczyk – Zespół Szkół CEZiU. Specjalne wyróżnienie otrzymał cały zespół pań Black Team Volleyball Rawa Mazowiecka.

Nagrody najlepszym zespołom i wyróżnionym zawodnikom wręczali Przewodnicząca Rady Miasta Pani Grażyna Dębska i zastępca Burmistrza Rawy Mazowieckiej Pan Artur Piotrowski. Organizatorem turnieju i fundatorem nagród było Miasto Rawa Mazowiecka.

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach sportowych, które odbędą się w naszym mieście.

 

  • autor: Z. Urbański

fot. Z. Urbański

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.