Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych 2021

Informacja ws. Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego

W związku z przygotowanymi przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej rozwiązaniami dotyczącymi pomocy rodzicom sprawującym opiekę nad dziećmi do lat 3 w formie Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego oraz dofinansowania obniżenia opłaty za pobyt dziecka w żłobku, klubie dziecięcym lub u dziennego opiekuna informujemy, że rodzice ubiegający się o objęcie dziecka opieką w żłobku, klubie dziecięcym lub przez dziennego opiekuna są zobowiązani przedstawiać rozszerzone dane dzieci i rodziców, w formie oświadczenia.

Ogłoszenie o konkursie na dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 1

Zarządzenie nr 40/2021 Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka z dnia 8 czerwca 2021 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 1 "Tęczowa Jedyneczka" w Rawie Mazowieckiej

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki.

  • Logo targów edukacyjnych

XIX Targi Edukacyjne

Wszystkich uczniów kończących w tym roku szkolnym szkołę podstawową zachęcamy do zapoznania się bogatą ofertą szkół ponadpodstawowych, która jest prezentowana w trakcie XIX Targów Edukacyjnych

Funkcjonowanie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Informuję, że działalność Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych polegająca na bezpośrednim kontakcie z klientem, zostaje wznowiona z dniem 18 lutego 2021 r.

Piotr Irla

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka

  • autor: Anita Gałka, data: 2021-02-18
  • Maluch_logo

Kolejna dotacja dla TUPTUSIA

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zamieściło na stronie internetowej resortu wyniki konkursu Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+ 2021” moduł 2.

Banery

Kalendarium

Banery