UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 20 Października 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Wendelina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sport »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

SPORT

Dwie duże hale sportowe, sauna, siłownie, korty tenisowe, a w sezonie duży zalew z kąpieliskami i sprzętem pływającym to oferta dla rawskich sportowców amatorów jak i tych, którzy sport uprawiają wyczynowo.

Rawski Klub Sportowy „Mazovia” to z pewnością największa w mieście i jedna z najstarszych organizacji sportowych całego województwa, bowiem działająca od 79 lat. W barwach „Mazovii” występują piłkarze, a od kilku ostatnich lat klub zrzesza również siatkarzy. Jeśli jednak siatkówka ani piłka nożna kogoś nie pociąga, może on spróbować swoich sił w judo bądź karate. Natomiast pewne ręce i „sokole oko” to atuty członków rawskich sekcji strzeleckich LOK, którzy odnoszą coraz częściej sukcesy na licznych zawodach o zasięgu nawet ogólnopolskim. W ciągu roku w Rawie Mazowieckiej rozgrywanych jest kilkadziesiąt imprez sportowych o zasięgu lokalnym, regionalnym i wojewódzkim. Tak więc dla każdego coś dobrego – siatkówka, piłka nożna, strzelanie z karabinków sportowych... a to tylko niektóre dyscypliny, jakie można czynnie uprawiać w naszym mieście.

Tych, którzy chcą czynnie wypocząć w sezonie letnim i spróbować swych sił w zawodach sportowych zapraszamy na koniec sierpnia na rajd rowerowy. Zmagania z dwudziestokilkukilometrowym odcinkiem malowniczej trasy rajdu będą zapewne niezapomnianym wrażeniem na długi czas.

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.