UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 28 Września 2020, Imieniny: Marka, Wacława, Luby

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Rozwoju i Promocji » Inwestycje » Zrealizowane Inwestycje » Kryta pływalnia wraz ze sztucznym lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Kryta pływalnia wraz ze sztucznym lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej

 

W ramach realizowanej inwestycji został oddany do użytku obiekt złożony z dwóch elementów: budynku pływalni oraz wiaty sztucznego lodowiska. Kryta pływalnia jest inwestycją wielozadaniową w zakresie sportu, nauki pływania, rekreacji połączonej z atrakcjami wodnymi, odnowy biologicznej, widowni i gastronomii. Część sportowo-rekreacyjna pływalni to zespół basenu pływackiego o wymiarach 25,00m x 12,50m i głębokości zmiennej od 1,8m do 1,35m, basenu rekreacyjnego o nieregularnym kształcie głębokości zmiennej od 0,9 m do 1,2 m wraz z brodzikiem o głębokości 0,30m i atrakcjami dla dzieci.

W obiekcie zlokalizowano również sauny, natryski schładzające, lampy solarne, zespół fitness i siłownię oraz dwie zjeżdżalnie: wewnętrzną zjeżdżalnię rodzinną i większą zjeżdżalnię wychodzącą na zewnątrz.

Drugi obiekt - sztuczne lodowisko posiada płytę o wymiarach 30,90m x 20,40m.


 

Zadanie pod nazwą: "Wykonanie źródła energii odnawialnej dla zasilania krytej pływalni wraz ze sztucznym lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej ul. Katowicka 20" zrealizowane zostało z udziałem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

 

W ramach zadania wykonano układ 6 pomp ciepła Vitocal 300G o mocy 60 kW każda. Źródło ciepła dla pomp stanowią sondy gruntowe. Ciepło wytworzone w pompach ciepła magazynowane jest w 2 buforach ciepła firmy Reflex o pojemności 2000 l każdy. Uzupełnienie układu stanowi również instalacja solarna 76 kolektorów słonecznych typu Vitosol 200F-SV2 pracująca na potrzeby podgrzewu wody basenowej basenu pływackiego. Ponadto wykorzystane jest ciepło odpadowego z układu sprężarek technologii lodowiska oraz klimatyzacji.

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.