Dni Rawy Mazowieckiej 2018

DNI RAWY MAZOWIECKIEJ 2018

DNI RAWY MAZOWIECKIEJ to wspaniałe święto każdego z nas, każdego, kto czuje się rawianinem, kto mieszka w granicach rawskiego grodu lub chętnie do niego powraca, nawet jeśli tylko we wspomnieniach. Już niebawem kolejna edycja tego, tym razem trzydniowego, wydarzenia, na które z utęsknieniem czekaliśmy cały rok.

Świętowanie zaczynamy 25 maja, czyli w piątek, wtedy to rozpoczną się międzynarodowe polsko- czesko- węgierskie zawody sportowe.

W sobotę zaś - 26 maja - spotkamy się ponownie w cieniu majestatycznej baszty Zamku Książąt Mazowieckich, by uczestniczyć w niecodziennym eksperymencie naukowym, jakiego jeszcze nie było w naszym mieście. Wielka scena i jej okolice zostaną zamienione w plenerowe laboratorium, do którego zaproszeni zostaną wszyscy mieszkańcy. Gdy odważymy się przekroczyć jego próg, zajmą się nami poszukiwacze przygód, odrobinę zwariowani chemicy, mistrzowie sztuki kulinarnej i jednocześnie prawdziwi naukowcy - oni to sprawią, że zapomnimy o nudzie i codziennych troskach. Wraz z nimi zatopimy się w świat nauki, który przyprawi nas o zawrót głowy.

Gwiazdy wieczoru – Video
Kombii

z nauką na ty
magiczny koszykarz
konkursy i koncert dla mam
konferansjer
polsko-węgierska motoparada
piknik wojskowy
pokaz musztry ułańskiej
stunt-akrobatyka motocyklowa
międzynarodowe spotkania sportowe
pozostałe atrakcje

  • Plakat dni Rawy Mazowieckiej 2018

Banery

Kalendarium

Banery