Przedszkole nr 2

Przedszkole Miejskie nr 2 "Niezapominajka"

ul. Zamkowa Wola 5, 96-200 Rawa Mazowiecka

tel. 46 814 47 34, e-mail: przedszkolerawa@op.pl

 

Przedszkole Miejskie nr 2 „Niezapominajka” w Rawie Mazowieckiej znajduje się przy drodze wojewódzkiej 707 przy ulicy Zamkowa Wola 5. Budynek jest jednopoziomowy, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Grupy przedszkolne

W przedszkolu funkcjonuje 7 grup, sale są w pełni wyposażone w sprzęt, pomoce dydaktyczne i zabawki. Przedszkole posiada nowocześnie zagospodarowany teren zieleni z piękną roślinnością, na której znajduje się plac zabaw wyposażony w sprzęt zabawowy dla dzieci.

Kadra pedagogiczna

Nauczyciele pracujący w placówce to wykwalifikowana kadra pedagogiczna, sukcesywnie podnosząca swoje kwalifikacje. Dzieci pod okiem kompetentnych nauczycieli rozwijają swoje zainteresowania, aktywność poznawczą i twórczą, poszerzają swoją wiedzę i kształtują umiejętności i postawy, poznają swoje prawa i obowiązki, czują się bezpiecznie przebywając w życzliwej i dobrej atmosferze.

Imprezy, teatrzyki, audycje

W przedszkolu zgodnie z kalendarium imprez kulturalnych, dzieci mają możliwość uczestniczenia w balach, teatrzykach, audycjach muzycznych na żywo i on-line. 

Strona internetowa Przedszkola Miejskiego nr 2

Banery

Kalendarium

Banery