Aktualności

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorów

W Rawie Mazowieckiej trwają szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców naszego miasta w wieku od 60 do 74 roku życia. Szczepienia są finansowane z budżetu miasta i dla seniorów są bezpłatne. Szczepionki przeciwko grypie są dostępne w czterech przychodniach na terenie miasta. Zainteresowanych seniorów zapraszamy do kontaktu z przychodniami.

Więcej informacji znajdą Państwo w aktualnościach.

  • data: 2021-11-19

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorów

W Rawie Mazowieckiej rozpoczęły się szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców naszego miasta w wieku od 60 do 74 roku życia. Szczepienia są finansowane z budżetu miasta i dla seniorów są bezpłatne. Szczepionki przeciwko grypie są dostępne w trzech przychodniach na terenie miasta. Zainteresowanych seniorów zapraszamy do kontaktu z przychodniami.

Więcej informacji znajdą Państwo w aktualnościach.

  • data: 2021-10-21

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie – dla seniorów

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza seniorów – mieszkańców Rawy Mazowieckiej w wieku od 60 lat i starszych (tj. urodzonych do dnia 31 grudnia 1959 r.) na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie przy użyciu szczepionki czterowalentnej.

Szczepienia odbywają się w następujących przychodniach: NZOZ Centrum Medyczne Verbena, NZOZ Raw-Medica sc, NZOZ Remedium sc, Przychodnia Rodzinna Malwa, Samodzielny SP ZOZ.

Ze szczepień mogą skorzystać pacjenci zdeklarowani do zakładów opieki zdrowotnej.

Więcej informacji znajdą Państwo w aktualnościach.

  • data: 2019-10-11

Drogi Seniorze, powiedz grypie STOP – zaszczep się

W naszym mieście rozpoczęły się bezpłatne szczepienia przeciw grypie. Mogą z nich skorzystać mieszkańcy w wieku od 60 lat i osoby starsze, gdyż właśnie one są szczególnie narażone na powikłania pogrypowe, także z powodu grypy najczęściej trafiają do szpitali.

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla seniorów

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza seniorów - mieszkańców Rawy Mazowieckiej w wieku od 60 lat i starszych (tj. ur. do dnia 31 grudnia 1957) na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie, przy użyciu szczepionki czterowalentnej Vaxigrip Tetra odbywające się w zakładach opieki zdrowotnej. Ze szczepień mogą korzystać pacjenci zadeklarowani do zakładów opieki zdrowotnej.

Banery

Kalendarium

Banery