UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 16 Października 2019, Imieniny: Gawła, Ambrożego, Aurelii

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Podmenu

Treść strony

Przedszkole nr 1 – ul. Kilińskiego 2

2008 rok

- Utworzenie oddziału integracyjnego

Przedszkole mieści się w dwukondygnacyjnym budynku, położonym w centrum miasta. W roku szkolnym 2008 /2009 uruchomiono w nim oddział integracyjny. W tym celu wykonano prace remontowe i przystosowawcze budynku: poszerzono drzwi, wykonano podjazd dla wózków inwalidzkich, wyrównano poziom na korytarzu, zamocowano uchwyty w łazienkach oraz zakupiono suchy basen, a plac zabaw wyposażono w nowy zestaw urządzeń.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci z terenu miasta i gminy Rawa Mazowiecka. Przy naborze nie obowiązuje rejonizacja. Przedszkole posiada odpowiednie warunki kadrowe i organizacyjne. Odbywają się w nim zajęcia logopedyczne, prowadzone przez nauczyciela specjalistę z zakresu terapii pedagogicznej i logopedii, indywidualne zajęcia rewalidacyjne, prowadzone w grupie integracyjnej przez nauczyciela specjalistę w zakresie pedagogiki  niepełnosprawnych intelektualnie, zajęcia z zakresu terapii integracji sensorycznej SI, prowadzone przez 2 nauczycieli specjalistów oraz gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna, prowadzona przez nauczyciela specjalistę w zakresie wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjno –kompensacyjnej. 
Dzieci mają więc zapewnione korzystne warunki rozwoju, dające poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, a co za tym idzie przygotowanie do podjęcia nauki na kolejnych etapach edukacji.

  • Oddział integracyjny

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.