UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 21 Lipca 2019, Imieniny: Daniela, Andrzeja, Benedykta

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Gospodarki Terenami » Gospodarka Nieruchomościami - Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka o konsultacjach lokalnych dla właścicieli nieruchomości położonych na obszarze rewitalizacji miasta Rawa Mazowiecka

Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka dotycząca przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności nieruchomości zabudowanych na cele mieszkaniowe

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o zakończeniu konsultacji lokalnych dotyczących inwestycji firmy Food Service sp. z o. o. przy ul. Mszczonowskiej. Raport z konsultacji dostępny w pliku poniżej.

Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka o konsultacjach lokalnych dla mieszkańców Osiedla Zamkowa Wola dotyczących inwestycji firmy Food Service sp. z o. o. przy ul. Mszczonowskiej

Ogłoszenie o konsultacjach lokalnych dotyczących inwestycji przy ul. Mszczonowskiej

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o rozpoczęciu konsultacji lokalnych dotyczących inwestycji firmy Food Service sp. z o. o. przy ul. Mszczonowskiej.

Konsultacje potrwają od poniedziałku 15 października 2018 r. do wtorku 23 października 2018 r. i zostaną przeprowadzone w formie pisemnej poprzez wypełnienie ankiety, która zostanie skierowana do mieszkańców w dniach poprzedzających konsultacje.

Zaproszenie na spotkanie w sprawie dojazdu do planowanego centrum dystrybucyjno – logistycznego w miejscowości Podlas/Chrusty gm. Rawa Mazowiecka

W dniu 12 marca 2018 r. odbędzie się spotkanie w sprawie dojazdu do planowanego centrum dystrybucyjno – logistycznego w miejscowości Podlas/Chrusty gm. Rawa Mazowiecka. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w ogłoszeniu poniżej.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka o konsultacjach społecznych z mieszkańcami w sprawie zmiany granic Miasta Rawa Mazowiecka

W dniach od 12 do 15 marca 2018 r.  przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic Miasta Rawa Mazowiecka. Szczegółowe informacje o konsultacjach znajdą Państwo w ogłoszeniu  zamieszczonym poniżej.

Raport z konsultacji lokalnych w sprawie zmiany nazwy „Osiedle 9 Maja”

W dniach od 1 sierpnia do 16 sierpnia 2017 r. przeprowadzone zostały konsultacje lokalne w sprawie nazwy: "Osiedle 9 Maja". Szczegółowe informacje o konsultacjach znajdą Państwo w raporcie zamieszczonym poniżej.

Informacja Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka o konsultacjach lokalnych dla mieszkańców Osiedla 9 Maja dotyczących zmiany nazwy osiedla

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o rozpoczęciu konsultacji lokalnych dla mieszkańców Osiedla 9 Maja dotyczących zmiany nazwy osiedla, które odbywać się będą od wtorku 1 sierpnia do środy 16 sierpnia 2017 r.

Szkolenia dla przedsiębiorców MŚP

Departament ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, poddziałanie II.2.2 Promocja Gospodarcza Regionu, zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu eksportu dla przedsiębiorców MŚP z regionu łódzkiego.

Działki budowlane w rejonie ul. Słowackiego na sprzedaż!

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłosił ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż 6 działek położonych w rejonie ul. Słowackiego przeznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Rawa Mazowiecka pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Odbędzie się on w dniu 15 czerwca 2016 r. o godz. 11:00.

Pierwsze miejsce Parku Miejskiego w konkursie TUP

Park Miejski w Rawie Mazowieckiej otrzymał pierwsze miejsce w kategorii PRZESTRZEŃ W ZIELENI w konkursie Łódzkiego Oddziału Towarzystwo Urbanistów na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w województwie łódzkim.

Zainwestuj w Rawie!

Tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej wzbogaciły dotychczasową ofertę inwestycyjną Miasta Rawa Mazowiecka. Sprawdź gdzie możesz kupić działkę w Rawie!

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.