Podstrony strony Wydział Organizacyjny

Wydział Organizacyjny

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka
Pl. Piłsudskiego 5

96-200 Rawa Mazowiecka

 

Naczelnik Wydziału – Cezary Wróbel

 

Biuro Rady i Burmistrza, pokój nr 14

Katarzyna Madej – Kierownik Biura

Alicja Lasota – Inspektor

e-mail: biuro.rady@rawamazowiecka.pl

tel. 46 814 34 31

 

Sekretariat

Dagmara Nowak - Podinspektor

e-mail: sekretariat@miastorawa.pl

tel. 46 814 47 11

 

Stanowisko ds. Kadr, pokój nr 17

Elżbieta Muszel – Inspektor

e-mail: kadry@rawamazowiecka.pl

 

Biuro Obsługi Urzędu, pokój nr 17

Karolina Papis – Inspektor

e-mail: karolina.papis@miastorawa.pl

Natalia Muszel – Podinspektor

e-mail: natalia.muszel@miastorawa.pl

tel. 46 814 37 07

 

Biuro Podawcze - um@rawamazowiecka.pl

Anna Piotrowska – Inspektor

e-mail: anna.piotrowska@miastorawa.pl

Mateusz Gradowski – Pomoc Administracyjna

 

Koordynator Czynności Kancelaryjnych, pokój nr 17

Marzena Kacprzyk – Podinspektor

e-mail: marzena.kacprzyk@miastorawa.pl

tel. 46 814 37 07

 

Wieloosobowe Stanowisko Radców Prawnych, pokój nr 18

Mariusz Marusiński – Radca Prawny

Włodzimierz Błaszczyński – Radca Prawny

 

Urząd Miasta Rawa Mazowiecka
Pl. Piłsudskiego 4

96-200 Rawa Mazowiecka

 

Biuro Obsługi Teleinformatycznej, pokój nr 7

Robert Fedorowicz – Kierownik Biura

Karol Łopatka – Informatyk

Jakub Stefaniak - Starszy informatyk

 

Zadania Wydziału Organizacyjnego zostały określone w §24 Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka

 

  • autor: Natalia Muszel

Banery

Kalendarium

Banery