Pokazy taneczne i Miejska Potańcówka

Animacje taneczne na stadionie miejskim - teren Zamku Książąt Mazowieckich

Podczas piątkowego meczu na stadionie miejskim na Zamku zatańczą dzieci i młodzież grup tanecznych prowadzonych przez instruktorki Martynę Rogalską i Martę Węgrzynowską. Przerwa przewidziana jest na godz. 16:45, taniec ma być w stylu cheerleaderskim. 

  • Afro dzieci

Parę zdań o instruktorkach:
Instruktorki to pasjonatki tańca, które chcą ciągle się rozwijać, dlatego tańczą różne style. Martyna uczyła się takich stylów jak: hiphop, commercial, taniec współczesny, high heels, latino, balet, shuffle, breakdance. Marta Węgrzynowska występowała z zespołem Egurroli na największych polskich scenach koncertowych oraz w programach telewizyjnych jak choćby Taniec z Gwiazdami. Niezwykle wszechstronna tancerka i instruktorka, na co dzień pracująca zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi w różnych stylach tanecznych.

Miejska potańcówka Pl. Piłsudskiego

Niezwykłe dziewczyny, czyli Nina Czarnecka – Pałka wraz ze swoimi SZA DANCING QUEENS wcielą się w klimaty disco lat 70-tych i otworzą w piątek tj. 26 maja o godz. 18.45 miejską potańcówkę na Placu Piłsudskiego. Będzie okazja nauczyć się z nimi kroków tanecznych z takich hitów filmowych jak np. Gorączka Sobotniej Nocy. 
Taniec dziewczyn można było zobaczyć między innymi na Urodzinach Miasta Rawa Mazowiecka, Szantach, na WOŚP oraz na lokalnym Pikniku Country. 

  • kowbojki pod Urzędem Miasta foto Luiza Wieczorek

Jest to  grupa, która spotyka się w Strefie Zdrowia Active na przeróżnych tematycznych zajęciach tanecznych. Choć na przestrzeni lat ich ekipa  ciągle się zmienia, to zawsze chętnie angażują się w różne lokalne projekty artystyczne i uwielbiają tematyczne taneczne przebieranki. Najczęściej można je zobaczyć w kowbojskich kapeluszach, ale równie chętnie bawią się w rytmach rock'n'rolla, pirackich szant, latino czy też właśnie przebojów z lat    70 - tych zespołów takich jak ABBA, Bee Gees czy Boney M.

Banery

Kalendarium

Banery