UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 15 Lipca 2019, Imieniny: Henryka, Włodzimierza, Egona

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

„Pływam bez promili” – rawski Maraton Pływacki już za tydzień

Okręgowe WOPR w Rawie Mazowieckiej zaprasza na XXV Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej. Zawody organizowane są pod hasłem „Pływam bez promili”.  Celem organizacji maratonu pod tym hasłem jest upowszechnianie aktywnego wypoczynku bez promili oraz popularyzacja pływania na trzeźwo jako ogólnodostępnej formy rekreacji ruchowej dla każdego pływaka. Współorganizatorami maratonu są: Miasto Rawa Mazowiecka, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej oraz Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „TOPORY”.

Rawski maraton to jeden z najstarszych maratonów pływackich w centralnej Polsce, organizowany od 25 lat bez żadnej przerwy. Spotykamy się po raz XXV w Rawie Mazowieckiej nad zalewem Tatar 20 lipca 2019 r. o godzinie 13:00.
Zawodnicy startują na 8 dystansach w następujących kategoriach wiekowych: dziewczęta do 12 lat - dystans 500 m, dziewczęta od 13 do 16 lat - dystans 1000 m, kobiety open - dystans 2000 m, kobiety powyżej 40 lat - dystans 2000 m, chłopcy do 12 lat - dystans 500 m, chłopcy od lat 13 do 16 lat - dystans 1000 m, mężczyźni open - dystans 3000 m, mężczyźni - powyżej 50 lat - dystans 2000 m.

Wszystkich zawodników obowiązuje: wpisowe (w wysokości 25 zł powyżej 18 roku życia, 15 zł poniżej 18 roku życia, a wpłaty należy dokonać w biurze zawodów w dniu zawodów), doręczenie zaświadczenia lekarskiego lub oświadczenia pisemnego o dobrym stanie zdrowia, a zawodnicy do lat 18 muszą posiadać zezwolenie rodziców lub prawnych opiekunów na start w maratonie. Wzory zaświadczeń do pobrania na stronie internetowej WOPR www.woprrawa.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są: w biurze Okręgowego WOPR w Rawie Mazowieckiej przy ul. Katowickiej 20, tel. 603 665 107, na adres elektroniczny jankes21@poczta.onet.eu, na przystani zalewu Tatar lub w sekretariacie zawodów w dniu imprezy do godz. 12:45 na przystani zalewu Tatar.

Zapraszamy do udziału w zawodach, a także do kibicowania zawodnikom maratonu.

 

  • autor: Info: WOPR Rawa

wstecz

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.