UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Czwartek, 19 Września 2019, Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

X rawski triathlon w niedzielę

W niedzielę 28 lipca nad zalewem Tatar odbędzie się X edycja rawskiego triathlonu pod patronatem burmistrza Rawy Mazowieckiej Piotra Irli. Zawody triathlonowe odbywają się dzięki pomocy organizacyjnej i finansowej Miasta Rawa Mazowiecka i Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Jak co roku zawodnicy rywalizować będą na dwóch dystansach: 1/10 dystansu IRON MAN czyli 380 metrów pływania, 18 kilometrów jazdy na rowerze i na koniec 4,2 kilometra biegu, a w drugim dystansie - olimpijskim - czyli dokładnie takim, w którym rywalizują najlepsi sportowcy podczas Igrzysk Olimpijskich, mają do pokonania 1500 metrów pływania, 40 km jazdy na rowerze i na koniec 10 km biegu. Najmłodsi natomiast będą rywalizować w aquathlonie czyli pływaniu i biegu.

Zawody rozpoczną się aquathlonem dla dzieci o godz. 9.30, o godz. 11 odbędą się Ogólnopolskie zawody triathlonowe na dystansie 1/10 IM, a o godz. 11.10 Ogólnopolskie Zawody triathlonowe na dystansie olimpijskim. Aktualnie udział w zawodach potwierdziło niemal 300 zawodników, wielu z nich pochodzi z województwa łódzkiego oraz naszego miasta.

Podczas triathlonowych zawodów odbędzie się nad zalewem Tatar Festiwal Kolorów. Festiwal Kolorów to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash moba, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie wszyscy uczestnicy wyrzucają w powietrze kolorowy puder. Może w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Na festiwalu poza kolorową energią będzie nam towarzyszyć koncertowa muzyka. Początek kolorowego święta o godzinie 12.00.
Wszelkie szczegóły dotyczące rawskiego triathlonu znajdziecie na facebookowym portalu #triathlonrawa.

Jeszcze raz zapraszamy zarówno do udziału w niedzielnych wydarzeniach jak i do kibicowania. 28 lipca widzimy się w Rawie Mazowieckiej, nad zalewem Tatar.

wstecz

Baner

Rawianie w sieci - bezpłatne szkolenia komputerowe

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.