UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Wtorek, 7 Lipca 2020, Imieniny: Benedykta, Cyryla, Estery

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

Nabór rachmistrz spis rolny

Treść strony

Udanych wakacji!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele,
Wychowawcy, Pedagodzy, Pracownicy oraz Drodzy Rodzice

 

W życiu szkoły każdy rok jest ważny i niepowtarzalny. Wraz z jego końcem mija czas wytężonej nauki i pracy, czas małych i dużych sukcesów, czas podejmowania nowych wyzwań, dokonywania zmian, realizacji planów i marzeń. W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19 z dnia na dzień zmieniła całą naszą edukację. Napotykaliśmy wiele trudności, tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość i możemy ogłosić nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Drodzy Uczniowie, jesteśmy pełni podziwu dla Waszej ciekawości świata i młodzieńczego entuzjazmu. Dziękujemy za to, że nie wahacie się postawić na naukę i rozumiecie, iż Wasza  przyszłość zależy od wykorzystania szansy, którą stawia przed Wami szkoła. Wykorzystajcie okres wakacji jak najlepiej, odpocznijcie od trudów nauki i nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań.

Dziękujemy Wam drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za to, że przekazując młodemu pokoleniu wiedzę oraz określone umiejętności, dbacie o nieprzemijające wartość: dobro, prawdę i piękno. Państwa rola jest szczególnie ważna w kształtowaniu naszej tożsamości lokalnej i rozwijaniu naszej małej ojczyzny.

Pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za sumienne wykonywanie swoich  obowiązków. Pomagacie dzieciom i młodzieży uczyć się oraz spędzać czas w bezpiecznych i dobrych warunkach.
    
Drodzy Rodzice, dziękujemy Wam za zaangażowanie, za zapał i pomoc. Wasze wsparcie powoduje, że szkoła staje się miejscem istotnym dla tych wszystkich, którym zależy na dobrej edukacji dzieci i młodzieży.

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliście wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i Nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się pełną satysfakcją z osiągniętych wyników.

Życzymy Państwu i całej społeczności szkolnej miłego wypoczynku w czasie nadchodzących wakacji. Wróćcie z nich pełni sił i zapału do nowych wyzwań w następnym roku szkolnym.

Grażyna Dębska
Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka

Piotr Irla
Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka

-----------------------------------------------------------

Życzenia złożyła również Celina Szczur - Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miasta Rawa Mazowiecka

  • Udanych wakacji!
    Udanych wakacji!

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.