UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 17 Lutego 2019, Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Donata

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
RAWA CUP 2019
2019.02.11
RAWA CUP 2019

W  minioną sobotę  na hali sportowej Milenium odbyła się VIII edycja turnieju piłki nożnej Młodych Widzewiaków - Rawa Cup 2019. W rozgrywkach zorganizowanych przez  sympatyków łódzkiego klubu FC Widzew i Miasto Rawa Mazowiecka uczestniczyły 7-osobowe zespoły z: Regnowa, Cielądza, Żdżar i Rawy Mazowieckiej. Młodzi piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza naszego miasta.

Ogłoszenie o trwającym postępowaniu konkursowym
2019.02.11
Ogłoszenie o konkursie ofert

W związku z trwającym postępowaniem wyjaśniającym w konkursie ofert na  wsparcie realizacji zadania publicznego w 2019 r. w zakresie obejmującym organizację szkolenia w rawskich klubach sportowych, dla dzieci i młodzieży objętej systemem  współzawodnictwa sportowego, w tym sportowców niepełnosprawnych. Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o przedłużeniu terminu rozstrzygnięcia tego konkursu do dnia 15 lutego 2019 r.

Sukcesy rawskich biegaczy
2019.02.11
Sukcesy rawskich biegaczy

Magdalena Ciołak z klubu MLUKS RAWA (trener Jarosław Wasiak) zdobyła w Toruniu brązowy medal na dystansie 1500 m (4.44.87) Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dla Magdy to pierwszy medal w hali, a trzeci w karierze.
 

Z ojca na córkę
2019.02.08
Z ojca na córkę

Zamiłowanie i talent do rzeźbienia łączą Mieczysława Żeglińskiego i jego córkę, Elę Świderek. Mieczysław Żegliński zaczął od tworzenia biżuterii, potem przyszła kolej na rzeźbę. W latach 60. i 70. stał się popularnym i cenionym artystą ludowym. Pani Ela rzeźbą zajęła się dopiero po śmierci ojca.

Szansa na nowy start
2019.02.08
Szansa na nowy start

Projekt o takim tytule skierowany jest do osób, które w ostatnich miesiącach utraciły pracę bądź są utratą pracy zagrożone. Ważne jednak, żeby zwolnienie nie wynikało z przyczyn dotyczących pracownika. Wówczas taka osoba może liczyć na pomoc.
 

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2019 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.