UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Piątek, 16 Listopada 2018, Imieniny: Edmunda, Marii, Gertrudy

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Strona główna »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka
Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Rawie
2018.11.13
Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Rawie

W niedzielę 11 listopada Rawa Mazowiecka uroczyście świętowała 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. O godz. 10 została odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Przed ratuszem została odsłonięta tablica upamiętniająca 100-lecie Odzyskania Niepodległości. O godz. 12 odśpiewaliśmy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego.

Dąb w setną rocznicę odzyskania niepodległości
2018.11.09
Dąb w setną rocznicę odzyskania niepodległości

Od dzisiaj, specjalny okaz - drzewo symbolizujące potęgę, odwagę i długowieczność będzie rosło w rewaloryzowanym parku. Dąb Niepodległości, posadzony w imieniu wszystkich mieszkańców przez burmistrza Dariusza Misztala i trójkę młodych rawian: Arka, Norberta i Jaśka, upamiętni obchodzoną w tych dniach 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
 

Święto Niepodległości w „Tęczowej Jedyneczce”
2018.11.09
Święto Niepodległości w „Tęczowej Jedyneczce”

Nie sposób ocenić jak ważne jest kształtowanie świadomości narodowej wśród dzieci. Wychowanie patriotyczne jest ważnym elementem edukacji w „Tęczowej Jedyneczce”. W przedszkolu realizowany jest program własny nauczycieli „Mój dom, moja miejscowość, moja ojczyzna” . Treści programowe realizowane są w ciągu całego roku, a szczególnie w okresie poprzedzającym ważne święta państwowe.

Młodzież z „Jedynki” z wizytą w Nyirbator
2018.11.09
Młodzież z „Jedynki” z wizytą w Nyirbator

SP nr 1 nawiązała współpracę z węgierską szkołą w zaprzyjaźnionym z Rawą – Nyirbator. W ramach współpracy do Nyirbator pojedzie 15 uczniów klas siódmych z rawskiej „Jedynki”. Wycieczkę finansuje polsko-węgierska Fundacja im. Wacława Felczaka, a w organizacji pomaga Polskie Stowarzyszenie Kulturalne im. Józefa Bema na Węgrzech.

Oświadczenie
2018.11.08
Oświadczenie

Z rosnącym niepokojem zauważam pojawiające się w obiegu publicznym informacje dotyczące Rawskiego Klubu Sportowego „Mazovia” i działań jego obecnego Zarządu. Nie sposób zaakceptować faktu, że toczący się konflikt pomiędzy władzami klubu, a rodzicami dzieci uczęszczających na zajęcia domagających się transparentności i jawności działań klubu przybiera aż tak drastyczne formy.

Treść strony

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.