Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Wakacje z MBP - „W magicznej krainie książek”

  Wakacje z MBP - „W magicznej krainie książek” (29.07.2021)

  Zajęcia literacko-plastyczne oparte na znanych i lubianych bajeczkach to propozycja MBP na spędzenie lata w mieście. Zajęcia odbędą się w dniach 2-6 sierpnia. Obowiązują zapisy. 7 sierpnia odbędzie się plenerowy piknik w altanie parku miejskiego. MBP zaprasza do wspólnej zabawy.

 • Obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

  Obchody 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego (29.07.2021)

  Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyna Dębska i Burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla  zapraszają na uroczystości patriotyczne obchodów 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W programie m.in. koncert patriotyczny w altanie w parku miejskim.

 • Ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie meteorologiczne (28.07.2021)

  Dzisiaj nasz region ponownie mogą nawiedzić burze. IMiGW wydało ostrzeżenie o burzach z gradem 2 stopnia dla powiatu rawskiego. Ostrzeżenie obowiązuje dzisiaj (28.07) od godz. 14.00 do  godz. 22.00. Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 20 do 30 mm, porywy wiatru nawet do 100 km/godz., a miejscami grad.

 • Triathlon, food trucki i święto kolorów nad zalewem Tatar

  Triathlon, food trucki i święto kolorów nad zalewem Tatar (28.07.2021)

  W najbliższy weekend nad zalewem Tatar moc zmagań sportowych. W dniach 31lipca-1 sierpnia odbędzie się Festiwal Triathlonu. W ramach imprez towarzyszących zorganizowany zostanie Zlot FoodTrucków. W sobotę 31 lipca po raz kolejny zawita do Rawy Holy Festiwal – Święto Kolorów.

 • Nowe oświetlenie nad zalewem Tatar

  Nowe oświetlenie nad zalewem Tatar (28.07.2021)

  Nad zalewem Tatar przy trasie pieszo-rowerowej powstała ponad dwukilometrowa linia oświetleniowa. Inwestycja ta stanowi kontynuację istniejącego oświetlenia. Nowe 93 latarnie doświetliło drogę okalającą rawski zalew. Dzięki temu przedsięwzięciu poprawie ulegnie bezpieczeństwo osób aktywnie wypoczywających nad zalewem.

 • Maraton Pływacki im Pawła Pioruna

  Piknik sportowo-muzyczny za nami (27.07.2021)

  Miniony weekend obfitował w wydarzenia sportowe i kulturalne. Na wodach zalewu Tatar odbył się 27. Maraton Pływacki im. Pawła Pioruna i Pamięci Marcina Kaźmierskiego, a rawski OSiR zorganizował wyprawę rowerową do źródeł rzeki Rawki. Sobotnie wydarzenia zakończył koncert szantowy.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery