Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • panorama centrum miasta z lotu ptaka

  ANKIETA - Jakość życia w Rawie Mazowieckiej (28.04.2021)

  Zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety dotyczącej jakości życia w Rawie. Ankieta jest prosta i wystarczy kilka minut, żeby przejść cały formularz. Zależy nam na Państwa opiniach. 

 • 8 maja - Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza

  8 maja - Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza (07.05.2021)

  Drodzy bibliotekarze, 8 maja to dzień Waszego Święta. Dziękujemy Wam za ciekawe inicjatywy i promowanie czytelnictwa. Życzymy, by praca dawała Wam zadowolenie, a misja upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa przynosiła satysfakcję i radość. Przyjmijcie życzenia zdrowia, radości i wielu sukcesów w życiu osobistym.

 • Zmarł rawianin - gen. broni Edward Pietrzyk

  Zmarł rawianin - gen. broni Edward Pietrzyk (07.05.2021)

  Generał Pietrzyk był przed dwudziestoma laty bohaterem spotkania z cyklu „Rawianie Sukcesu”. Na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Rawskiej odwiedził wówczas nasze miasto, przedstawiając swoją karierę wojskową, plany i działania jako dowódcy Wojsk Lądowych.

 • Dofinansowania i konkursy dla organizacji pozarządowych

  Konkursy dla organizacji pozarządowych (07.05.2021)

  Programy „Placówka”, „Dzieci Kapitana Nemo”, Europejski Korpus Solidarności, Równać Szanse - Małe Granty i inne. Ogłoszono kolejne konkursy, na które organizacje pozarządowe mogą uzyskać dofinansowanie.

 • 76. rocznica zakończenia II wojny światowej

  76. rocznica zakończenia II wojny światowej (07.05.2021)

  W sobotę 8 maja 2021 roku przypada 76. rocznica zakończenia II wojny światowej. Przedstawiciele władz miasta w imieniu mieszkańców Rawy Mazowieckiej złożą kwiaty i zapalą znicze na cmentarzu wojskowym pod obeliskiem, upamiętniającym żołnierzy walczących w II wojnie światowej.

 • Podpisano umowę na projekt nowej drogi

  Podpisano umowę na projekt nowej drogi (06.05.2021)

  6 maja burmistrz Rawy Mazowieckiej Piotr Irla i Tomasz Płonka z firmy ALFA PROJEKT podpisali umowę na opracowanie dokumentacji technicznej pn. "Poprawa dostępności komunikacyjnej dla strefy przemysłowej Mszczonowska w Rawie Mazowieckiej”. Prace projektowe potrwają do końca 2022 r.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery