Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Opłaty lokalne - terminy płatności

  Zbliża się termin płatności (02.03.2021)

  Przypominamy Państwu o nadchodzacych terminach, do których należy uiścić opłaty lokalne. Najlbliższa ważna data to poniedziałek 15 marca. Do tego dnia regulujemy należności za nieruchomości. W przypadku użytkowania wieczystego termin upływa 31 marca.

 • Pamięci żołnierzy niezłomnych

  Pamięci Żołnierzy Niezłomnych (01.03.2021)

  Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Przedstawiciele władz miasta, z burmistrzem Piotrem Irlą i przewodniczącą Rady Miasta Grażyną Dębską, złożyli kwiaty pod tablicą Danuty Siedzikówny "Inki".

 • Po zimowej przerwie ruszają prace rewitalizacyjne w centrum

  Po zimowej przerwie ruszają prace rewitalizacyjne w centrum (26.02.2021)

  Dodatnie temperatury i zmiana aury na wiosenną pozwalają na wznowienie robót budowlanych w ramach projektu „Rewitalizacja Miasta Rawa Mazowiecka”. Zimowy okres został wykorzystany na ich zaplanowanie oraz skoordynowanie prac z wielu branż, m.in. energetycznej i gazowniczej. 

 • Koncert z okazji Dnia Kobiet

  Koncert z okazji Dnia Kobiet (26.02.2021)

  Zapraszamy Panie na koncert z cyklu "Burmistrz Miasta zaprasza". Bilety na koncert w cenie 10 zł do nabycia w kasie MDK od poniedziałku 1 marca 2021 r. od godz. 16.00. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej MDK 8 marca o godz. 18.

   

 • Dofinansowania i konkursy dla organizacji pozarządowych

  Konkursy dla organizacji pozarządowych (26.02.2021)

  Organizacje pozarządowe i instytucje kultury zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą ogłoszonych konkursów, na które można uzyskać dofinansowanie z różnych źródeł. Terminy składania wniosków do części konkursów upływają w marcu.

 • -

  Zawiadomienie o XXVI sesji Rady Miasta Rawa Mazowiecka (26.02.2021)

  Dnia 4. marca 2021 r. o godz. 12:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędzie się XXVI Sesja VIII kadencji Rady Miasta Rawa Mazowiecka.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium