Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Nowy samochód dla rawskiego WOPR

  Nowy samochód dla rawskiego WOPR (27.06.2022)

  Dzisiaj (27.06) Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla przekazał kluczyki do nowego samochodu dla rawskiego WOPR. Kluczyki odebrał Prezes WOPR Sebastian Zbiros. Samochód został zakupiony w ramach Budżetu Obywatelskiego Rawy Mazowieckiej na rok 2022. Wartość projektu 45.000 zł.

   

 • Piknik historyczno-edukacyjny na rawskim zamku – już 2 lipca

  Piknik historyczno-edukacyjny na rawskim zamku – już 2 lipca (27.06.2022)

  Muzeum Ziemi Rawskiej zaprasza na piknik historyczno-edukacyjny pod hasłem "Zamek rawski - niemy świadek historii". Piknik odbędzie się 2 lipca na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich w godz. 15-21. Przyjdźcie całymi rodzinami na zamek w Rawie. Takiego wydarzenia nie powinniście przegapić!

 • Letni FOTOpejzaż Rawy Mazowieckiej - konkurs

  Letni FOTOpejzaż Rawy Mazowieckiej - konkurs (27.06.2022)

  Miejski Dom Kultury zaprasza do udziału w kolejnym konkursie fotograficznym. Tym razem motywem przewodnim jest LATO… Na Wasze zdjęcia MDK czeka do poniedziałku, 5 września 2022 r. (do północy). Konkurs odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka Piotra Irli.

 • Złote gody Państwa Zofii i Tadeusza Majewskich

  Złote gody Państwa Zofii i Tadeusza Majewskich (27.06.2022)

  W sobotę (25.06) o godz. 11:00 w Miejskim Domu Kultury odbyła się kolejna wyjątkowa uroczystość wręczenia Medali za długoletnie pożycie małżeńskie. 50-lecie wspólnej drogi życiowej obchodziła para z Rawy Mazowieckiej Państwo Zofia i Tadeusz Majewscy.Jubilatom gratulujemy i życzymy zdrowia, miłości oraz spokojnej wspólnej przyszłości. 

 • Witamy wakacje!

  Witamy wakacje! (24.06.2022)

  Ostatni dzwonek już wybrzmiał, rozdane świadectwa - pora na letni wypoczynek. Na wakacyjnąprzerwę zasłużyli nie tylko uczniowie. Przewodnicząca Rady Miasta Grażyna Dębska i Burmistrz Piotr Irla kierują z okazji zakończenia roku szkolnego słowa podziękowania za pracę i życzenia wspaniałych wakacji.

 • 23 czerwca - Dzień Ojca

  23 czerwca - Dzień Ojca (23.06.2022)

  Wszystkim Tatom, z okazji Waszego święta, dziękujemy za bezwarunkową miłość i opiekę nad dziećmi, poświęcony czas, troskę i niekończącą się cierpliwość. Drodzy Tatusiowie, przyjmijcie życzenia wielu lat życia w zdrowiu i szczęściu. Spełniajcie się zawodowo, a każdy kolejny dzień niech daje Wam radość i satysfakcję.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery