UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 8 Sierpnia 2020, Imieniny: Cypriana, Dominika, Emila

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Gospodarki Terenami » Gospodarka Nieruchomościami - Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Zainwestuj w Rawie!

Tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej wzbogaciły dotychczasową ofertę inwestycyjną Miasta Rawa Mazowiecka. Sprawdź gdzie możesz kupić działkę w Rawie!

Miasto Rawa Mazowiecka posiada w swojej ofercie inwestycyjnej wiele ciekawych nieruchomości na sprzedaż.

Poza terenami o przeznaczeniu produkcyjnym, położonymi przy ul. Mszczonowskiej i Miodowej, można kupić działki o przeznaczeniu mieszkaniowym, mieszkaniowo – usługowym oraz usługowym. Te ostatnie usytuowane są w rejonie ul. Słowackiego, w rejonie ul. Willowej, przy ul. Katowickiej oraz przy ul. Solidarności.

 

W rejonie ul. Słowackiego proponujemy sześć działek o powierzchni od 740 m2 do 823 m2, przeznaczonych w miejscowym planie pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działki są położone blisko centrum, w sąsiedztwie parku miejskiego i czekają na ich zagospodarowanie związane z funkcją mieszkalną.

 

Pod tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej przeznaczone są natomiast dwie działki o pow. 977 m2 i 733 m2, położone w rejonie ul. Willowej oraz działka o pow. 1713 m2, usytuowana obok Hotelu „Tatar” przy ul. Katowickiej (najbliższy przetarg odbędzie się w dniu 21 sierpnia 2013 r., szczegóły: http://www.bip.rawamazowiecka.pl/1870,przetargi-2013.html?wiecej=5153).

 

Dla szukających obszarów przeznaczonych pod usługi idealna będzie natomiast działka o pow. 1848 m2 położona przy ul. Solidarności (najbliższy przetarg odbędzie się w dniu 3 września 2013 r., szczegóły: http://www.bip.rawamazowiecka.pl/1870,przetargi-2013.html?wiecej=5134).

 

Szczegółowy opis nieruchomości na sprzedaż dostępny jest na stronie internetowej Rawy Mazowieckiej www.rawamazowiecka.pl w zakładce Gospodarka=>Oferta inwestycyjna.

 

Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Terenami Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka (Pl. Piłsudskiego 4, pokój nr 8, nr tel. (46) 814-40-80).

 

fot. Dariusz Bógdał

  • Katowicka - działka 316/2
  • Solidarności - działka 1344/11

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.