UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 8 Sierpnia 2020, Imieniny: Cypriana, Dominika, Emila

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Gospodarki Terenami » Gospodarka Nieruchomościami - Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Ogłoszenie o konsultacjach lokalnych dotyczących inwestycji przy ul. Mszczonowskiej

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o rozpoczęciu konsultacji lokalnych dotyczących inwestycji firmy Food Service sp. z o. o.przy ul. Mszczonowskiej.

Konsultacje mają na celu poznanie stanowiska mieszkańców Osiedla Zamkowa Wola (to jest mieszkańców ul. Jana III Sobieskiego, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Stefana Batorego, ul. Mszczonowskiej, ul. Białej), które zostanie wzięte pod uwagę przez Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka przy wydawaniu dla inwestora tzw. decyzji środowiskowej dotyczącej budowy instalacji unieszkodliwiania odpadów na terenie zakładu.

Konsultacje potrwają od poniedziałku 15 października 2018 r. do wtorku 23 października 2018 r. i zostaną przeprowadzone w formie pisemnej poprzez wypełnienie ankiety, która zostanie skierowana do mieszkańców w dniach poprzedzających konsultacje.

Formularz ankiety można będzie również pobrać w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka (Plac Marszałka J. Piłsudskiego 5, parter) lub ze strony internetowej www.rawamazowiecka.pl

 

Wypełniony formularz należy złożyć do urny zlokalizowanej w holu Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej (ul. Kazimierza Wielkiego 28, parter) w dniach od 15 do 23 października 2018 r. w godzinach 8.00 – 17.00 lub wysłać jego skan pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@miastorawa.pl. Ankietę uznaje się za nieważną, jeśli zostanie złożona przed 15 października lub po 23 października br. oraz jeśli nie będzie zawierała numeru PESEL mieszkańca obszaru konsultacji.

 

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Gospodarki Terenami Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka (Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 4, 96-200 Rawa Mazowiecka, pokój nr 8, tel. 46 814 40 80).

 

 

Rawa Mazowiecka, dnia 8 października 2018 r.  

 

 

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.