UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 8 Sierpnia 2020, Imieniny: Cypriana, Dominika, Emila

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Urząd Miasta » Wydział Gospodarki Terenami » Gospodarka Nieruchomościami - Aktualności »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Szanowni Państwo,

 

od kilku miesięcy trwa w naszym mieście dyskusja na temat rozbudowy ubojni firmy Food Service Sp. z o.o. Realizując swoją deklaracje złożoną na spotkaniu w Miejskim Domu Kultury, pozwoliłem sobie zorganizować dodatkowe konsultacje w formie ankiety z dwoma pytaniami dotyczącymi tej inwestycji.

Formularze ankietowe zostały rozniesione przez pracowników Urzędu do Państwa skrzynek pocztowych. Można je również pobrać ze strony internetowej www.rawamazowiecka.pl lub w Biurze Podawczym Urzędu Miasta (Plac Marszałka J. Piłsudskiego 5, parter).

Konsultacje zostały skierowane do mieszkańców Osiedla Zamkowa Wola (to jest mieszkańców ul. Jana III Sobieskiego, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Bolesława Chrobrego, ul. Stefana Batorego, ul. Mszczonowskiej, ul. Białej) i zostaną one przeze mnie wzięte pod uwagę przy wydawaniu dla inwestora tzw. decyzji środowiskowej dotyczącej budowy instalacji unieszkodliwiania odpadów na terenie zakładu.

Wypełniony formularz należy złożyć do urny zlokalizowanej w holu Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Mazowieckiej (ul. Kazimierza Wielkiego 28, parter) w dniach od 15 do 23 października 2018 r. w godzinach 8.00 – 17.00 lub wysłać jego skan pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@miastorawa.pl.

Z uwagi na konieczność weryfikacji miejsca zamieszkania mieszkańców wypełniających ankietę, konieczne jest podanie numeru PESEL.

Sprawa rozbudowy ubojni jest tematem bardzo ważnym dla mnie jako dla Burmistrza Miasta. Wiem, że podejmując decyzję muszę wziąć pod uwagę zarówno zdanie mieszkańców, jak również plany inwestora - firmy, którą tworzą mieszkańcy naszego miasta i w której pracuje wielu rawian.

 

Bardzo proszę Państwa o aktywny udział w przedmiotowych konsultacjach, dokładne rozważenie swojego stanowiska w sprawie i nieuleganie naciskom ze strony innych podmiotów.

 

Z wyrazami szacunku

Dariusz Misztal

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.