UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 19 Grudnia 2018, Imieniny: Dariusza, Gabrieli, Beniamina

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Kalendarz imprez

Treść strony

2018-08-01 - LATO Z KULTURĄ

LATO Z KULTURĄ

Organizatorzy

Miejski Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, a przede wszystkim młodzież i dzieci, do korzystania z oferty kulturalnej, jaka pojawi się podczas tegorocznych wakacji. 

W sierpniu dzieci przeniosą się w świat bajek i marzeń- „Franek Włóczęga i legend księga” oraz „Zabawki w opałach” to widowiska teatralne, które na pewno warto zobaczyć. W naszej kulturalnej ofercie znalazły się także bardzo ciekawe filmy. W sierpniu czeka nas filmowa uczta, będzie to przegląd dzieł Juliusza Machulskiego. 

W tym miesiącu odbędzie się także koncert znanego i lubianego przez rawską publiczność duetu, który tworzą Anna i Romuald Spychalscy. Przygotowali oni dla nas koncert pt. „Najpierw żartem, potem serio”. W wielkim wakacyjnym finale znalazły się dwie imprezy- Raz Na Ludowo i Międzynarodowe Spotkania Artystyczne, w których wezmą udział artyści z zaprzyjaźnionych z Rawą Mazowiecką  miast - z Nyirabtor i Boskovic.

Serdecznie zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury, ale nie tylko.

Na czas wakacji ciekawe wydarzenia kulturalne przygotowały także nasze organizacje pozarządowe, które otrzymały dofinansowanie z budżetu miasta. Poza tym, w letnich miesiącach będą realizowane projekty, na które głosowali Państwo w ramach budżetu obywatelskiego. Dokładny harmonogram tych wszystkich wydarzeń znajdą Państwo w załączniku.

Życzymy naszym mieszkańcom i gościom udanych wakacji!

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.