Rawskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Program "Bardzo Młoda Kultura"

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjno-sieciującym, które inauguruje działania składające się na program Bardzo Młoda Kultura w woj. łódzkim w 2020 r. Organizatorem tego ogólnopolskiego programu  jest Narodowe Centrum Kultury, operatorem regionalnym – Łódzki Dom Kultury, a jednym z dwunastu partnerów regionalnych – Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach. Bardzo Młoda Kultura to program, którego celem jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej w Polsce oraz polepszenie współpracy między sektorami kultury i edukacji. Program nastawiony jest przede wszystkim na sieciowanie, integrację i współpracę. Skierowany jest do nauczycieli, pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów, edukatorów i animatorów kultury. Daje możliwość spotkania osób, które zajmują się edukacją kulturową indywidualnie, w grupach nieformalnych, w instytucjach czy organizacjach pozarządowych. Cele programu będą realizowane poprzez bezpłatne warsztaty prowadzone dla osób zajmujących się edukacją kulturową (marzec-czerwiec 2020). Program to także szansa na zdobycie środków finansowych na przedsięwzięcia z zakresu edukacji kulturowej, skierowane do dzieci i młodzieży (konkurs zostanie ogłoszony 4 maja br.).

Spotkanie informacyjno-sieciujące przeznaczone dla przedstawicieli sektorów edukacji i kultury z powiatów skierniewickiego, łowickiego i rawskiego odbędzie się 20 lutego 2020 r. w godz. 10.00-16.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach (ul. Reymonta 33). Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona.

Zapisy na spotkanie: https://forms.gle/ukz8ouRdbE85Y4zc6

 Informacji o zapisach udziela Pani Ilona Paluchowska (tel. 505 870 810).

Szczegółowe informacje o programie Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 znajdują się na stronie www.bmklodzkie.pl.

                                         x+eJJiA1XQAqQAAAABJRU5ErkJggg==

                                            Hw3L5abAcoCbCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAICDCAAACIgwAIPAOP+2mDV39u9QAAAAASUVORK5CYII=

  • data: 2020-02-13

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery