Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zdjęcie z obchodów 40 - lecia Stowarzyszenia Przymierze Rodzin

  Obchody 40 lat Stowarzyszenia — Przymierze Rodzin (18.01.2023)

  Delegacja Miasta Rawa Mazowiecka z Burmistrzem Piotrem Irlą uczestniczyła w uroczystości inaugurującej w roku 2023 obchodów 40 lat Stowarzyszenia Przymierze Rodzin, które prowadzi szkoły, świetlice -również Świetlicę Środowiskową im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Rawie Mazowieckiej.

 • 78 rocznica wyzwolenia Rawy Mazowieckiej

  78 rocznica wyzwolenia Rawy Mazowieckiej (17.01.2023)

  Dziś przedstawiciele władz miasta złożyli wiązankę pod pomnikiem ofiar II wojny światowej i pomnikiem AK na cmentarzu wojskowym w Rawie Mazowieckiej, składając hołd wszystkim, którzy oddali życie za wolność Rawy Mazowieckiej oraz ziemi rawskiej.

 • -

  Zapraszamy na "Rawską Feriadę 2023" (13.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla i Przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka Grażyna Dębska zapraszają na "Rawską Feriadę" w dniach 16-27 stycznia 2023 r.

 • Zdjęcie z Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 r.

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka – Piotr Irla zaprasza do udziału w konkursie online dla mieszkańców pn. „Świąteczna Rawa w obiektywie – grudzień 2022” (13.01.2023)

  Konkurs przeprowadzimy drogą ON-LINE. Aby wziąć w nim udział, należy przesłać zdjęcie i plik z rozszerzeniem „jpg” wysłać drogą mailową do 24 stycznia 2023 r. pisząc na nasz adres: socialmedia@miastorawa.pl.

 • -

  Otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych (13.01.2023)

  Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka ogłasza otwarte konkursy ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu działalności na rzecz rodziny: pomoc rodzinom w trudnej sytuacji życiowej oraz zadanie z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych

 • Zdjęcie prof. Mariusza Jędrzejko

  Miasto Rawa Mazowiecka i Centrum Profilaktyki Społecznej zapraszają rodziców uczniów na bezpłatne Diagnozy cyberzaburzeń i zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży (12.01.2023)

  Prowadzący: dr hab. prof. ANS Mariusz Jędrzejko, pedagog specjalny i społeczny, socjolog, terapeuta, dyrektor naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej www.cps.edu.pl

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery