Podstrony strony Aktualności

Aktualności

Aktualności Widok archiwalny

Stronicowanie

 • Rusza rekrutacja do szkół i przedszkoli

  Rusza rekrutacja do szkół i przedszkoli (31.03.2017)

  Informujemy, że rusza elektroniczny nabór do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2017/2018.

  W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie https://www.vulcan.net.pl/jst/rawamazowiecka

  Ważne terminy:

  Kandydaci do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I szkół podstawowych składają wnioski w terminie: 3 – 14 kwietnia 2017 r.

 • Informacja w sprawie zawieszenia pracy Kasy Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka

  Informacja w sprawie zawieszenia pracy Kasy Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka (11.03.2020)

  W związku z ogólną sytuacją w kraju spowodowaną zagrożeniem koronawirusem z dniem 12 marca 2020 roku Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zawiesza pracę Kasy Urzędu Miasta do odwołania.

  Wszelkie opłaty prosimy dokonywać poprzez elektroniczne usługi bankowe.

 • Wybraliśmy Małego Burmistrza

  Wybraliśmy Małego Burmistrza (29.05.2015)

  Już po raz piąty Młodzieżowa Rada Miasta Rawa Mazowiecka postanowiła uatrakcyjnić rok szkolny najmłodszym uczniom ogłaszając konkurs Mały Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka. Zwycięzcą konkursu w roku 2015 została Aleksandra Kośka uczennica klasy III D ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rawie Mazowieckiej.
 • Konkurs na opracowanie znaku graficznego i nazwy (logotyp zawierający nazwę) krytej pływalni z lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej (03.02.2010)

  Urząd Miasta Rawa Mazowiecka zaprasza do udziału w konkursie na logotyp, zawierający nazwę krytej pływalni z lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej.
  Patronem Konkursu jest Burmistrz Rawy Mazowieckiej Eugeniusz Góraj
  Celem konkursu jest wyłonienie i wytypowanie do realizacji projektu, który stanie się wizytówką krytej pływalni z lodowiskiem w Rawie Mazowieckiej w postaci znaku graficznego – logotypu, zawierającego nazwę.
 • Ośmiu Wspaniałych w Rawie Mazowieckiej (14.01.2010)

  " OŚMIU WSPANIAŁYCH"

  Jeżeli znacie młodych ludzi, którym warto podziękować za pomoc innym – zgłoście ich do konkursu.

  W Rawie Mazowieckiej rozpoczęła się V edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków (w ramach XVI edycji ogólnopolskiej), którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań postaw dzieci i młodzieży (…). Chcemy pokazać rawską młodzież mądrą i wrażliwą, szerzącą dobro w życiu społecznym. Jeżeli znacie taką młodzież – zgłoście ją do konkursu!

 • Wybrano Nowe Prezydium MRM (11.01.2010)

  W piątek 8 stycznia 2010 r., o godz. 16.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka odbyła się III Sesja Młodzieżowej Rady Miasta VII kadencji.

  Program sesji obejmował m.in. wybór Prezydium Rady. Prezydium, zgodnie ze statutem wybierane w ciągu trzech miesięcy od wyborów, jest odpowiedzialne za zapewnienie sprawnego działania młodzieżowej rady i wykonywanie budżetu MRM. W tajnym głosowaniu, pod kontrolą komisji skrutacyjnej, wybrano nowe Prezydium Rady.

Stronicowanie

Banery

Kalendarium

Banery