Gwiazdy

  • Dawid_Kwiatkowski_2 piosenkarz

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski to polski piosenkarz, autor tekstów i osobowość telewizyjna, urodzony 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Karierę muzyczną rozpoczął w 2013 roku, kiedy to zadebiutował singlem "Biegnijmy". Jego pierwszy album studyjny, "9893", ukazał się w tym samym roku i szybko zdobył popularność, zyskując status złotej płyty.Kwiatkowski jest znany ze swojej wszechstronności muzycznej, łącząc w swojej twórczości pop, rock oraz elementy muzyki elektronicznej. Jego kolejne albumy, takie jak "Pop & Roll" (2014) i "Element trzeci" (2015), również spotkały się z pozytywnym przyjęciem i umocniły jego pozycję na polskiej scenie muzycznej.Oprócz działalności muzycznej, Dawid Kwiatkowski jest także aktywny w mediach. W 2014 roku wziął udział w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami", a w 2018 roku został jurorem w polskiej edycji programu "The Voice Kids".Jest również aktywnym działaczem społecznym i charytatywnym, wspierając różne inicjatywy i organizacje, w tym te związane z ochroną zdrowia psychicznego młodzieży. Jego zaangażowanie i otwartość w kontaktach z fanami zyskały mu dużą popularność w mediach społecznościowych.Dawid Kwiatkowski to artysta, który nieustannie się rozwija, eksperymentuje z nowymi brzmieniami i konsekwentnie zdobywa coraz większe uznanie zarówno wśród krytyków, jak i publiczności.

  • Agnieszka Chylińska piosenkarka

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich piosenkarek, autorka tekstów i osobowość telewizyjna. Urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła na początku lat 90., zdobywając popularność jako wokalistka rockowego zespołu O.N.A.Zespół O.N.A., założony w 1994 roku, szybko stał się jednym z najważniejszych na polskiej scenie muzycznej. Ich debiutancki album "Modlishka" z 1995 roku odniósł duży sukces, a kolejne płyty, takie jak "Bzzzzz" (1996), "T.R.I.P." (1998) i "Mrok" (2001), przyniosły grupie liczne nagrody i wyróżnienia. Chylińska, dzięki charakterystycznemu, mocnemu głosowi oraz bezkompromisowym tekstom, zyskała miano ikony polskiego rocka.Po rozpadzie O.N.A. w 2003 roku, Agnieszka Chylińska kontynuowała karierę solową, eksplorując różne gatunki muzyczne. Jej solowy album "Winna" z 2004 roku ukazał bardziej melodyjną i introspektywną stronę artystki. W 2009 roku Chylińska zaskoczyła fanów, wydając album "Modern Rocking", który był znacznym odejściem od jej rockowych korzeni w stronę muzyki pop i dance. Płyta okazała się ogromnym sukcesem komercyjnym, zdobywając m.in. status potrójnie platynowej płyty.Oprócz kariery muzycznej, Chylińska jest również znana z działalności telewizyjnej. Od 2008 roku jest jurorką w popularnym programie "Mam talent!", gdzie swoją osobowością i szczerością zyskała sympatię widzów.Agnieszka Chylińska to artystka, która nie boi się zmieniać i eksperymentować z muzyką, zawsze pozostając wierną sobie i swoim przekonaniom. Jej energia, autentyczność i charyzma sprawiają, że od lat cieszy się niezmienną popularnością wśród polskiej publiczności.

  • Adam Kalinowski

Adam Kalinowski

Adam Kalinowski to polski piosenkarz, autor tekstów i muzyk, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programach telewizyjnych typu talent show. Urodził się 27 maja 1992 roku. Jego kariera muzyczna nabrała tempa po występie w dziesiątej edycji programu "The Voice of Poland" w 2019 roku, gdzie zachwycił zarówno jurorów, jak i publiczność swoim wyjątkowym głosem i charyzmą.Kalinowski jest wokalistą zespołu Black Jeans, który tworzy muzykę z pogranicza rocka i popu. Ich styl charakteryzuje się energetycznymi brzmieniami i melodyjnymi utworami, które szybko zapadają w pamięć. Zespół wydał kilka singli, które zdobyły uznanie zarówno wśród krytyków, jak i słuchaczy.Jego występy na scenie są pełne pasji i zaangażowania, co sprawia, że zyskał wielu fanów. Adam Kalinowski jest również aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoją twórczością i życiem prywatnym, utrzymując bliski kontakt z fanami.W jego muzyce można usłyszeć wpływy różnych gatunków, co świadczy o jego wszechstronności i otwartości na eksperymentowanie z brzmieniem. Dzięki swoim talentom i ciężkiej pracy, Adam Kalinowski jest uważany za jedno z najbardziej obiecujących młodych talentów na polskiej scenie muzycznej.

  • Grzech Piotrowski

Grzech Piotrowski

Grzech Piotrowski to wybitny polski kompozytor, saksofonista, producent muzyczny oraz aranżer, którego twórczość trudno jednoznacznie sklasyfikować. Jego muzyka balansuje na granicy różnych gatunków, w tym muzyki filmowej, klasycznej, jazzu, etno, roots oraz otwartej improwizacji. Jego unikalny styl i wszechstronność artystyczna czynią go jednym z najbardziej intrygujących współczesnych muzyków.W 1997 roku, jeszcze podczas studiów, Piotrowski założył zespół Alchemik. Grupa szybko zyskała uznanie na licznych festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. W dalszej karierze Piotrowski powołał do życia inne zespoły, takie jak Oxen, Dekonstrukcja Jazzu, Freedom Nation oraz Head Up, które również cieszyły się sukcesem i uznaniem.W 2009 roku Piotrowski założył World Orchestrę, jednak prace nad tym projektem rozpoczął już w 1998 roku. World Orchestra to wyjątkowe przedsięwzięcie, które gromadzi wybitnych solistów z różnych zakątków świata, reprezentujących jazz, muzykę klasyczną, etno, folk oraz otwartą improwizację. Artyści biorący udział w tym projekcie pochodzą niemal z wszystkich kontynentów, co nadaje orkiestrze unikalny, globalny charakter.Piotrowski jest również właścicielem wytwórni Alchemik Records oraz sieci koncertowej Jazz in Poland, która promuje muzykę jazzową w kraju. Jego twórczość była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród Fryderyków, co świadczy o wysokim uznaniu, jakim cieszy się w środowisku muzycznym.

  • 0d894d9b-093c-401e-bbd0-34154d32299c Viktora Zazhirko

Vike Zazhirko

Vike Zazhirko to utalentowana piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która zdobywa coraz większe uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej. Jej twórczość to unikalne połączenie różnych stylów muzycznych, od popu i rocka po elementy muzyki elektronicznej i folkowej, co nadaje jej utworom wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.Vike Zazhirko zadebiutowała na rynku muzycznym w 2018 roku, wydając swój pierwszy singiel, który szybko zyskał popularność dzięki chwytliwym melodiom i głębokim tekstom. Jej debiutancki album, który ukazał się w 2019 roku, spotkał się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony krytyków, jak i fanów, cementując jej pozycję jako jednej z najbardziej obiecujących nowych artystek.Jednym z wyróżników Vike Zazhirko jest jej charakterystyczny głos, który potrafi poruszać emocje i tworzyć niepowtarzalną atmosferę. Jej teksty często poruszają tematy związane z osobistymi przeżyciami, emocjami oraz społecznymi wyzwaniami, co sprawia, że jej muzyka jest autentyczna i bliska słuchaczom.Vike Zazhirko to artystka, która nieustannie się rozwija, poszukuje nowych inspiracji i nie boi się podejmować wyzwań. Jej determinacja i pasja do muzyki sprawiają, że jej kariera nabiera coraz większego rozpędu, a ona sama staje się coraz bardziej rozpoznawalna na globalnej scenie muzycznej.

DJ Kuba Król & Ludwicki Sax Live Act

Obaj panowie to doświadczeni muzycy, od lat związani ze sceną eventową i klubową. Swobodnie poruszają się w wielu gatunkach muzycznych. Cenią soczyste brzmienia i uwielbiają pozytywne wibracje na parkiecie. Tym razem zaproponują nam muzyczną mieszankę komercyjnych brzmień oraz kawałków sprzed lat w odświeżonych remixach. Warto wysłuchać tego duetu na żywo i poczuć radość zaklętą w nutach. 

  • 27323

Banery

Kalendarium

Banery