Rawa Gra Rap

BASOWA EKSPLOZJA POCZAS DNI RAWY! 
Już 25 maja o godzinie 22:00 rawska scena zostanie ogarnięta przez potężne basowe wibracje! Rawa Mazowiecka ponownie zaprasza Was na Rawa Gra Rap, tym razem kierując się w stronę polskiego grime'u!

Miły Atz - legendarny filar polskiego grime'u, reprezentujący londyński klimat hip-hopu na polskiej scenie! Jeśli kochacie soczyste teksty na pulsującym tle elektronicznego brzmienia, to ten artysta was nie zawiedzie! Znany z ekipy Mordor Muzik oraz jako członek bassowego kolektywu Święty Bass, Miły Atz w dniu koncertu prezentuje swój najnowszy album - "ACID MORO".

Gotowi na muzyczną rewolucję?


  • Miły ATZ

Przed występem Miłego Atz rozgrzeje atmosferę ekipa BRBCK z sąsiednich Skierniewic! Ungula, Prolog, Astro, Młody Mem oraz Shhme i Spool - to im zawdzięczamy niezapomniane podziemne doznania! Coraz częściej słyszane na bassowych eventach, w tym także w stolicy drum and bassu - Łodzi. To właśnie oni reprezentują przyszłość tej muzycznej sceny!


Event poprowadzi rawski team - JKS i gotchy. Ich energia i zapał zagwarantują Wam niezapomniane przeżycia! Obecność obowiązkowa, liczymy na Was, że razem stworzymy niesamowitą atmosferę!

 

 

 

  • Plakat_BRBCK

Banery

Kalendarium

Banery