Nabór wniosków w 2023 r.

Informacja o wynikach naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach położonych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka w 2023 r. – II nabór

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub robót budowlanych przy zabytkach położonych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka w 2023 r. (II edycja)

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub robót budowlanych przy zabytkach położonych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka w 2023 r.

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka informuje o zamiarze ogłoszenia naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach położonych na terenie miasta Rawa Mazowiecka. Nabór zostanie ogłoszony pod koniec lutego, natomiast wnioski będą przyjmowane w terminie do dnia 10 marca 2023 r.

Informacja o wynikach naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach położonych na terenie Miasta Rawa Mazowiecka w 2023 r.

Banery

Kalendarium

Banery