Podstrony strony Aktualności 2010-2014

Aktualności 2010-2014

Ferie w bibliotece z piratem Rabarbarem

W tym roku w czasie ferii zimowych proponujemy dzieciom literackie spotkanie z piratem Rabarbarem, bohaterem książki Wojciecha Witkowskiego "Burzliwe dzieje pirata Rabarbara".

Zapraszamy codziennie,  od poniedziałku 11 lutego do piątku 22 lutego (oprócz sobót) w godz. 11 – 13 do udziału w zabawach literackich i plastycznych, podczas których poznacie między innymi: niepokornego i nieustarszonego pirata Rabarbara i jego rodzinę, korsarzy i rozbójników morskich odrobinę, samotności Robinsona Cruzoe przyczynę oraz pirackich specjałów krztynę.

Będziemy czytać książkę (również audiobook), nawiążemy do innych słynnych piratów i korsarzy, odwiedzimy Eskimosów, zajrzymy na bezludną wyspę, a także poznamy kilka pirackich smakołyków (m.in. ulubioną zupę Rabarbara).

Nie zabraknie również różnych zabaw plastycznych, zagadek literackich, kalamburów i zabaw w kółeczku. Wstęp na zajęcia tradycyjnie jest wolny, nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i nie ma ograniczeń wieku uczestników.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą w ferie ciekawie spędzić czas.
Zachęcamy również wszystkich czytelników do korzystania z bogatego księgozbioru biblioteki systematycznie powiększanego o nowości literatury dziecięcej i młodzieżowej.
 

Metryka

  • Autor MBP Oddział dla dzieci

Banery

Kalendarium

Banery