Aktualności 2016

Sukces siatkarzy Juvenii

Duży sukces odnieśli młodzi siatkarze Juvenii Rawa Mazowiecka, którzy zajęli drugie miejsce w wojewódzkim finale piłki siatkowej w kategorii młodzików. Rawscy zawodnicy ulegli tylko gospodarzom turnieju, zespołowi MKS Bzura Ozorków. Srebrne medale rawskich siatkarzy dają im prawo startu w zawodach centralnych o Mistrzostwo Polski w tej kategorii wiekowej. 

Turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski odbędzie się w Częstochowie w dniach 8 – 10 kwietnia. W turnieju weźmie udział sześć zespołów. Przed naszymi zawodnikami stoi bardzo trudne zadanie, gdyż znaleźli się w grupie z tak znanymi zespołami jak Hutnik Kraków i AZS Częstochowa. Do półfinałów Mistrzostw Polski awansują dwie najlepsze drużyny z częstochowskiego turnieju. 

Srebrne medale Mistrzostw Województwa Łódzkiego wywalczyli: Jakub Świąder, Michał Kępka, Daniel Zys, Tomasz Królikowski, Kacper Małkiewicz, Przemysław Kowalski, Michał Gawrzydek, Bartłomiej Nozderka, Piotr Mroziński, Rafał Szewczyk i Mikołaj Kołodziński. Trenerem zespołu jest Jacek Pietrzyk. Gratulujemy i życzymy awansu do finału Mistrzostw Polski.

Metryka

  • Autor Z. Urbański

Banery

Kalendarium

Banery