Aktualności 2018

Reprezentacyjne występy tenisistów stołowych

O tym jak trudne jest życie sportowca wyczynowego przekonują się  reprezentanci rawskiej Dwójki, którzy mimo trwającego w pełni sezonu ligowego występują również w reprezentacji narodowej. Wiktoria Wrzosek reprezentowała nasz kraj w turnieju Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit na Węgrzech. Niezwykle udany występ zanotował Marcel Błaszczyk, który w turnieju nadziei olimpijskich (Budapeszt 8-11 listopada) wywalczył w grze indywidualnej srebrny medal i złoto w grze drużynowej. Nie do końca zadowolony z występów swojego zawodnika jest Zbigniew Bajan, gdyż Marcel w meczu o pierwsze miejsce w singlu uległ Alanowi Kulczyckiemu, którego dwa tygodnie wcześniej pokonał w finale Grand Prix Polski Młodzików. Gratulujemy bardzo naszemu zawodnikowi tego wielkiego osiągnięcia jak i całej naszej reprezentacji biorącej udział w tych zawodach.

Wszystkich sympatyków tenisa stołowego zapraszamy w sobotę 17 listopada na godz. 16.00 do hali sportowej OSiR Tatar, gdzie zostaną rozegrane mecze pierwszej i drugiej ligi. Na doping kibiców liczą zwłaszcza nasze zawodniczki, które zmierzą się z bezpośrednio sąsiadującą w tabeli drużyną GOSiR Luzino.

• autor: Z. Urbański