Aktualności 2019

Kolejne sukcesy rawskich lekkoatletów

Zawodnicy MLUKS RAWA wywalczyli medale Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików PZLA w biegach przełajowych w Strawczynie. Rafał Sobstel (3 km - srebro), Barbara Woźniak (1,5 km - brąz) i Martyna Sęczek (2,5 km - brąz). To jeden z najlepszych występów rawskiego klubu lekkoatletycznego na tej imprezie. Poprzednio 3 medalami lekkoatleci w MMM w przełajach mogli się pochwalić w 2015 roku. Drużynowo MLUKS RAWA z 9  punktami uplasował się na drugiej pozycji a to oznacza, że od 5 lat nie schodzą niżej niż drugi stopień podium. Trenerem rawskich zawodników jest Jarosław Wasiak.

Reprezentant MLUKS RAWA Grzegorz Petrusiewicz podczas Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych w Supraślu zdobył na dystansie 4,5 km brązowy medal w kategorii uniwersytetów.

• autor: Info: Mluks Rawa