Aktualności 2019

Zawodnicy rawskiej „Dwójki" na podium

W miniony weekend grupa 10 tenisistów z rawskiego klubu uczestniczyła w II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorek/ów w tenisie stołowym, który został rozegrany na obiektach MKS Jedynki Łódź. Team ekipy z Rawy tworzyli: Wiktoria Wrzosek, Eliza Brzęczek, Katarzyna Gierach, Paulina Stachecka, Agata Uchnast, Marcel Błaszczyk, Damian Rybak, Kuba Polański, Kuba Gierach oraz Przemysław Zwierz. Turniej w całości został przeprowadzony systemem pucharowym do 2 przegranych pojedynków.

Rawskie Seniorki zajęły całe podium. Na najwyższym stopniu stanęła Eliza Brzęczek, na drugim Wiktoria Wrzosek, a na najniższym stopniu podium Agata Uchnast. Na 4 pozycji sklasyfikowana została Katarzyna Gierach, a 7 lokatę w zawodach zajęła Paulina Stachecka.

W turnieju Seniorów najlepiej zaprezentował się Kuba Polański, który w finale tego turnieju pokonał rozstawionego z numerem pierwszym Grzegorza Janczewskiego z klubu IKS Start Zduńska Wola. Na najniższym stopniu podium stanął Kuba Gierach, który w meczu o 3 miejsce pokonał swojego klubowego kolegę Damiana Rybaka. Na miejscu 6 uplasował się Marcel Błaszczyk.

Dzięki odniesionemu zwycięstwu w turnieju Eliza oraz Kuba w dniach 22-24 listopada 2019 r. reprezentować będą rawski klub w II Grand Prix Polski Seniorów w Zawierciu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy kolejnych sukcesów.

• autor: info: J. Polański