Aktualności 2020

Deblowe mistrzostwa Rawy Mazowieckiej

W poprzedni weekend zostały rozegrane Otwarte Deblowe Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej w tenisie ziemnym. W zawodach wzięło udział 7 par z naszego miasta i jedna para reprezentująca Żyrardów. Uczestników podzielono na dwie grupy. Dwie pierwsze pary z każdej grupy rozegrały między sobą spotkania półfinałowe. W pierwszym półfinale para  Kruszona, Janiak pokonała 6:2, 6:0, parę Woźniak, Goszkiewicz.

Bardziej zacięty był  drugi mecz półfinałowy, w którym zmierzyli się Wasowski, Graczyk (Żyrardów) – Kwapiś, Zdunek (Rawa Mazowiecka). Mecz zakończył się zwycięstwem pary żyrardowskiej  w stosunku 7:5, 6:1. Ze względu na złe warunki atmosferyczne pojedynek finałowy został rozegrany dopiero w niedzielę 26 lipca. W meczu finałowym zwycięstwo odniosła para Wasowski, Graczyk, która pokonała 2:1 ( 6;2, 2:6, 6;2) Kruszonę i  Janiaka. Tym samym puchar za mistrzostwo Rawy Mazowieckiej w grze deblowej powędrował do Żyrardowa. Nagrody dwóm najlepszym parom wręczył Prezes Rawskiego Towarzystwa Tenisa Ziemnego Włodzimierz Kruszona.

Wszystkich sympatyków tenisa ziemnego zapraszamy do udziału w turnieju o Puchar Burmistrza Rawy Mazowieckiej.  Jest to najstarszy turniej tenisa ziemnego rozgrywany w naszym mieście. Zawody zostaną rozegrane w ostatni weekend sierpnia. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 606 889 312.