Aktualności 2021

Odbył się pierwszy turniej tenisa ziemnego

W dniach 12 – 13 czerwca na kortach przy hali sportowej OSiR  Tatar został rozegrany pierwszy w tym roku turniej tenisa ziemnego. W zawodach wzięło udział 17 tenisistów z Rawy Mazowieckiej i okolicznych miejscowości. Grano do dwóch wygranych setów, a w przypadku remisu 1:1 o zwycięstwie decydował tibreak.

W grach półfinałowych spotkali się: Bartosz Kruszona (Rawa Mazowiecka) – Piotr Pieszczyk (Skierniewice) oraz Ryszard Woźniak (Rawa Mazowiecka) – Krzysztof Wasowski (Żyrardów).

W finale turnieju zagrali Ryszard Woźniak i Piotr Pieszczyk. Skierniewiczanin pokonał Ryszrada Woźniaka w stosunku 6:1, 6:0 i został zdobywcą pucharu ufundowanego przez Miasto Rawa Mazowiecka.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejne zawody tenisowe, które będą organizowane w czasie wakacji.