Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych 2010

Jedynka znowu najlepsza

W dniu 17 września nad zalewem „Tatar” odbyły się Mistrzostwa Rawy Mazowieckiej Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców. W skład jednej sztafety wchodzi po pięciu reprezentantów klas IV, V i VI. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 1. Wśród dziewcząt II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, a III SP nr 4. W kategorii chłopców II miejsce zdobyli uczniowie SP. 4 wyprzedzając reprezentantów Rawskiej Dwójki. Po dwa najlepsze zespoły awansowały do finału Mistrzostw Powiatu Rawskiego. Przypominamy że  uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 zdobyli 5 razy z rzędu Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w tej dyscyplinie sportu.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z zawodów.

• autor: Zbigniew Urbański