Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych 2011

Rawscy tenisiści stołowi najlepsi

W dniach 15 i 16 lutego odbyły się w naszym mieście Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Po raz trzeci z rzędu rawskie szkoły zdobyły złote medale.  Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2  z Rawy Mazowieckiej. Dziewczęta  w drodze do złotego medalu pokonały zawodniczki z Łasku i Wieruszowa. Chłopcy rawskiej dwójki wygrali ze swoimi rówieśnikami z Woli Krzysztoporskiej  i Sikucina.

Zwycięskie zespoły grały w składach:

Dziewczęta                                             Chłopcy
Paulina Stachecka                                 Jakub Polański
Maja Janiszewska                                Jakub Gierach
Katarzyna Gierach                                  Filip Kwapiś
                                                                 Kuba Kwapiś

Trenerem zwycięskich zespołów jest Zbigniew Bajan.

Czwarte miejsce w kategorii dziewcząt zajęła Szkoła Podstawowa nr.1 z Rawy Mazowieckiej, reprezentowana przez Dianę i Wiktorię Wrzosek. Warto podkreślić że Wiktoria Wrzosek jest uczennicą pierwszej klasy szkoły podstawowej i była najmłodszą uczestniczką turnieju.