Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych 2012

Srebrna „Dwójka”

W dniach 26 – 27 maja odbyły się organizowane już po raz trzeci w naszym mieście  Drużynowe Mistrzostwa Polski Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym.

W Mistrzostwach wzięło udział 27 reprezentacji z  całego kraju. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci rawskiej „Dwójki”, którzy w kategorii chłopców wywalczyli srebrne medale.

W meczu o wejście do ścisłego finału rawianie wygrali z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Bobrownikach 3:0. W walce o złoty medal ulegli głównym faworytom turnieju zawodnikom SP Nr 4 z Lidzbarka Warmińskiego w stosunku 1:3.

Srebrni medaliści grali w następującym składzie: Jakub Gierach, 9 letni Kuba Kwapiś i Filip Kwapiś. W kategorii dziewcząt reprezentantki rawskiego klubu : Justyna Zwierz i Katarzyna Gierach zajęły VI miejsce.

Przypominam że w poprzednich mistrzostwach zawodnicy rawskiej „Dwójki” zdobywali złote, srebrne i brązowe medale.

Nagrody zwycięzcom wręczali Przewodnicząca Rady Miasta Pani Grażyna Dębska, Sekretarz Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Pan Bogusz Kuświk i Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Rawie Mazowieckiej Pani Romana Sawicka.