Aktualności Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych 2013

Amatorska siatkówka

12 stycznia 2013 r. w hali sportowej Milenium siatkarze amatorzy walczyli o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Rawa Mazowiecka. W turnieju wzięło udział sześć zespołów: Budowlani Warszawa, Art.- Kom Sz6stka Opoczno oraz reprezentujący Rawę Mazowiecką: Frontiera, Textil – Team, Juvenia  i Młodzi Weterani Siatkówki.

Po grach eliminacyjnych w półfinałach spotkały się zespoły: Budowlanych i Młodych Weteranów

oraz Juvenii i Sz6stki Opoczno. Z pojedynków tych zwycięsko wyszli siatkarze MWS i Sz6stki Opoczno, którzy spotkali się w finale. W meczu o trzecie miejsce Budowlani Warszawa pokonali Juvenię Rawa Mazowiecka w stosunku 2:0 i zajęli III miejsce w turnieju.

Mecz finałowy był rewanżem za pojedynek w grupie eliminacyjnej. Niestety siatkarze z Opoczna ponownie okazali się lepsi od Młodych Weteranów z Rawy Mazowieckiej, których pokonali po bardzo zaciętym stojącym na dobrym poziomie meczu w stosunku 2:1.

W trakcie turnieju wśród uczestników i kibiców przeprowadzono kwestę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrano kwotę 517 złotych, która została przekazana w niedzielę Panu Grzegorzowi Klimczakowi Dyrektorowi Miejskiego Domu Kultury.