Ogłoszenia, informacje

Bezpłatne konsultacje - Fundusze Europejskie

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne konsultacje do Rawy Mazowieckiej
 
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w województwie łódzkim będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI) zorganizowane we współpracy z Urzędem Miasta w Tomaszowie Mazowieckim  oraz Urzędem Miasta Rawy Mazowieckiej.
MPI jest doskonałą okazją do kontaktu z konsultantami oferującymi profesjonalną pomoc z zakresu aplikowania i realizacji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich.
 
Konsultacje skierowane są do wszystkich mieszkańców, w tym osób fizycznych i przedsiębiorców, jak również przedstawicieli podmiotów publicznych zainteresowanych pozyskaniem środków bezzwrotnych, jak i wsparcia zwrotnego w formie preferencyjnych pożyczek, poręczeń czy też kredytów. 
 
W dniu 26 września 2013 r.  dyżur konsultacyjny w godz. 11:00-14:00 odbędzie się w:
Urzędzie Miasta Rawa Mazowiecka 
Pl. Piłsudskiego 5
96-200 Rawa Mazowiecka 
 
Sala Konferencyjna 
 
Niezależnie od dyżurów zamiejscowych, z bezpośrednich konsultacji można skorzystać odwiedzając siedziby: Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Łodzi oraz Lokalnych Punktów Informacyjnych
w Bełchatowie, Sieradzu, Łowiczu i Brzezinach – szczegółowe dane adresowe znajdują się pod linkiem: http://www.rpo.lodzkie.pl/wps/wcm/connect/rpo/rpo/strona_glowna/punkty_informacyjne/kontakt 
 
 
Zapraszamy do skorzystania z konsultacji

Wstecz

Banery

Kalendarium

Banery