UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Niedziela, 16 Grudnia 2018, Imieniny: Zdzisława, Adelajdy, Albiny

Ułatwienia dostępu

Animacja

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Minister Edukacji Narodowej

Katarzyna HALL


Urodziła się w Gdańsku, ukończyła studia matematyczne na Uniwersytecie Gdańskim. Pierwszą pracę podjęła w sierpniu 1980 roku w Zespole Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdańsku. W latach 1984-1989 pracowała w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uczyła przyszłych nauczycieli matematyki oraz prowadziła prace badawcze nad ocenianiem i egzaminowaniem z matematyki.

W 1989 roku zaangażowała się w tworzenie gdańskiej oświaty niepublicznej. Była wśród założycieli Gdańskiej Fundacji Oświatowej, która powołała pierwsze prywatne liceum w regionie - Gdańskie Liceum Autonomiczne i która obecnie prowadzi 6 szkół i poradnię psychologiczno-pedagogiczną, jest organizacją o statusie pożytku publicznego, realizuje szereg projektów dotyczących współpracy zagranicznej, konkursów przedmiotowych oraz doskonalenia nauczycieli.

W latach 1999-2001 była członkiem Rady Konsultacyjnej ds. Reformy Edukacji Narodowej. Pisuje artykuły o tematyce edukacyjnej.

Zrezygnowała z zarządzania Gdańską Fundacją Oświatową, obejmując w lutym 2006 roku stanowisko zastępcy prezydenta Gdańska.

Katarzyna Hall ma 50 lat. Obecnie mieszka w Sopocie, od 1996 roku jest żoną Aleksandra Halla, którego poślubiła jako wdowa i matka trzech synów. Jej najstarszy syn jest nauczycielem historii w Gdańskich Szkołach Autonomicznych. Drugi pracuje jako architekt w Dublinie. Najmłodszy uczy się w Gdańskim Liceum Autonomicznym.

  

źródło: www.men.gov.pl

Baner

Program ograniczania niskiej emisji

Banery

Logo Unii Europejskiej
WFOŚiGW w Łodzi
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2018 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Wybory 2018

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.