UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Poniedziałek, 28 Września 2020, Imieniny: Marka, Wacława, Luby

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Kultura » Dni Rawy Mazowieckiej 2010 » Program » Holy Water »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

Holy Water sami o sobie…

          A było to zimą 2005 rocku, kiedy przypadkowo spotkało się kilku odszczepieńców i muzycznych pasjonatów. Właśnie wtedy ojcowie pomysłodawcy, na przekór regionalnym trendom muzycznym, postanowili wypełnić puste miejsce w lokalnej encyklopedii muzyki rozrywkowej. Tak powstał zespół muzyki dawnej HOLY WATER. Projekt, który pomimo wielu przeobrażeń personalnych, do chwili obecnej płynie równym rthm’em na cztery czwarte jako Święcona Woda. Choć czasem dno skaliste a brzegi grząskie.
          HOLY WATER to pięciu łomżan po przejściach i jeden szelmowski wokalista (niestety zaręczony) z pobliskiej krainy Kurpie Zielone. Perkusista z niezłą parą (szukający pary), jeden ujmujący basista (niestety żonaty), dwóch czarujących i zdolnych gitarzystów (niestety żonaci), i nieprzewidywalny, niepowtarzalny i zjawiskowy (jak się zjawi) harmonijkarz (nieżonaty niestety).
          Grają, jak sami określają, muzykę zawierającą elementy zachodnio-azjatyckiego bluesa z domieszką klasycznego southern rocka i niezaprzeczalną własną inwencją twórczą. Szczególna dbałość o dźwięk przejawia się także we wzbogacaniu brzmienia o smak złocistych łomżyńskich laleczek (szukaj www.google.pl). Inspiracje muzyczne, których nie da się uniknąć, różnorodne, tak jak ludzie tworzący zespół.
          Holy Łotry to zdecydowanie kapela koncertowa! Zespół, który zawsze zagra na pełnych obrotach i od serducha. Nieważne czy to hala targowa, kino czy świetlica Koła Gospodyń Wiejskich. Jednak szczególnie ulubionym klimatem występków są duże sceny na otwartych plenerach, z niezliczoną ilością motocykli i innych koni mechanicznych wraz ich operatorami, których serce i dusza czuje bluesa.

Więcej o nas na stronie www.holywater.pl

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.