UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Sobota, 31 Października 2020, Imieniny: Alfonsa, Urbana, Antoniego

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Treść strony

"Poznaj swoją okolicę"

Już w sobotę 30 sierpnia 2008 r. odbędzie się kolejna edycja Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Na uczestników tegorocznego Rajdu czeka moc atrakcji, w tym Niebotyczna podróż BALONem. Nowością 8. Rajdu będzie quiz ekologiczny, który zostanie przeprowadzony wśród uczestników rajdu. W quizie organizowanym pod hasłem "Poznaj swoją okolicę"  będzie mogło wziąć udział aż 10 osób w wieku od 12 lat (rok ur. 1996 i starsi) wylosowanych wśród wszystkich uczestników rajdu na podstawie „Losów szczęścia”. Każdy uczestnik quizu będzie miał za zadanie odpowiedzieć na dwa wylosowane przez siebie pytania, a prawidłowa odpowiedź na chociażby jedno z pytań uprawnia do otrzymania atrakcyjnej nagrody, którymi będzie sprzęt elektroniczny oraz turystyczny. Dla ułatwienia publikujemy listę pytań do quizu. Quiz ma na celu zachęcenie mieszkańców naszego miasta do poznawania walorów przyrodniczych Rawy oraz jej okolic. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w quizie, a przede wszystkim do uczestnictwa w 8. Rodzinnym Rajdzie Rowerowym i przypominamy iż zapisy na tegoroczny Rajd są BEZPŁATNE i wciąż trwają:

Zgłoszenia będą przyjmowane:
  • w dniach 20 sierpnia – 29 sierpnia 2008r. w Hali Sportowej „Milenium” przy ul. K. Wielkiego 28 tel. 046 814 48 04 oraz na przystani wodnej OSiR, tel. 046 814 24 56 w godzinach 10.00 – 18.00;
  • w dniu 30 sierpnia 2008 r. do godz. 9.00: przystań wodna OSiR;
  • można startować indywidualnie, dzieci bez karty rowerowej mogą startować jedynie pod opieką rodziców, dziadków lub opiekunów prawnych;
  • przy zapisie należy podać dokładny adres zamieszkania oraz nr PESEL – dane te są niezbędne w celu ubezpieczenia uczestników Rajdu.

     

drukuj ("Poznaj swoją okolicę")

  • autor: Arkadiusz Rataj, data: 29.08.2008

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja
Program ograniczania niskiej emisji

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.