Zdrowie kobiet

Badanie cytologiczne - warto je wykonać

Nie byłaś u ginekologa – umów się na wizytę już teraz. Zbadaj się. Jesteś ważna! Z bezpłatnej cytologii można skorzystać w każdej poradni ginekologicznej mającej podpisaną umowę z NFZ na porady położniczo – ginekologiczne. Do ginekologa nie trzeba mieć skierowania.
Rak szyjki macicy jest jednym z najbardziej „podatnych na profilaktykę” nowotworów złośliwych u kobiet. Badania cytologiczne umożliwiają wykrycie choroby na bardzo wczesnym etapie – już w przypadku pojawienia się stanów przedrakowych, które są wyleczalne w 100 %.

Bezpłatne badania mammograficzne

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka i NZOZ Medica w Łodzi zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej.
Mammografię mogą wykonać kobiety od 50 do 69 lat, które w ciągu 2 lat (24 miesięcy) nie wykonywały bezpłatnego badania w tym zakresie. Badania będą wykonywane 19 kwietnia 2021 r. w godz. 9-17 przy Miejskim Domu Kultury, ul. Krakowska 6c.
  • -

Bezpłatne badania mammograficzne

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka  i NZOZ Medica  w Łodzi zapraszają na bezpłatną mammografię w technologii cyfrowej.

Rawa Mazowiecka, ul. Krakowska 6c przy Miejskim Domu Kultury. Mammografię mogą wykonać kobiety od 50 do 69 lat, które w ciągu 2 lat (24 miesięcy) nie wykonywały bezpłatnego badania w tym zakresie. Badania będą wykonywane 12 lutego 2021 r. w godz. 9-17.

Zapisy pod nr tel. 42 254 64 10, 517 544 004, on-line: medica.org.pl

* do rejestracji telefonicznej należy przygotować numer PESEL i numer telefonu
* kobiety nieobjęte badaniem profilaktycznym – badanie płatne - 80 zł

Banery

Kalendarium

Banery