UM Rawa Mazowiecka

Kalendarz, imieniny

Środa, 3 Czerwca 2020, Imieniny: Karola, Leszka, Tamary

Ułatwienia dostępu

Animacja

Ścieżka nawigacyjna

Rawa w GRZE » Rawa w Monopoly »

Sprawdź pogodę

Menu

Dodatkowe linki

Banery

https://www.facebook.com/UMRawaMazowiecka
System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

:
:

Banery

wirtualny spacer Rawa Mazowiecka

Podmenu

Treść strony

Klub Rawskich Monopolistów - jest nas coraz więcej!

Napływają kolejne zgłoszenia do Klubu Rawskich Monopolistów. Ostatnio dołączyło Gimnazjum nr 2. Tam już wiedzą jak skutecznie grać o Rawę w Monopoly. Przy takim zapale i determinacji, dzisiejsze 8. miejsce zamienimy w najbliższych dniach na pierwszą piątkę!
Wszystkie firmy, instytucje, organizacje, zaangażowane w akcję „Rawa w GRZE Monopoly”, zachęcamy do wstąpienia w szeregi Klubu Rawskich Monopolistów. Przysyłajcie informacje jak walczycie o Rawę w Monopoly na adres: rawagra@rawamazowiecka.pl
Daj przykład i dołącz do grona entuzjastów Rawy w GRZE Monopoly :)


Gimnazjum nr 2 w rawskiej akcji gry o miejsce na planszy Monopoly - przeczytajcie:
"Odkąd otrzymaliśmy informację, o tym, że możemy aktywnie włączyć się do tej niebywale oryginalnej promocji naszego miasta, ruszyliśmy pełną parą. Trudno tak naprawdę na chwilą obecną stwierdzić, kto jest bardziej aktywny- nauczyciele czy uczniowie, choć pewnie ze względu na liczebność Ci ostatni jednak są górą.
W jaki sposób zachęcamy do udziału w zabawie? Na lekcjach wychowawczych uczniowie zostali zapoznani z regulaminem i gry i możliwościami promocyjnymi jakie ze sobą niesie. Nauczyciele wytłumaczyli w jaki sposób należy przeprowadzić pierwsze logowanie i zachęcali do zainteresowania grą jak największy rzeszy znajomych, a przede wszystkim rodziny. Codziennie też ponawiany jest apel o oddawanie głosów. Każda lekcja informatyki pełni rolę budzika dla zapominalskich i dzięki zaangażowaniu nauczycieli uczniowie mogą zagłosować w trakcie tych zajęć.
Na terenie szkoły rozwieszone są również plakaty promocyjne, a informacja o spotkaniu uczniów z Burmiastrzem Miasta, który osobiście zachęcał do integrowania się w imię wspólnego dobra, znajduje się wraz z fotogalerią na stronie internetowej szkoły. W miarę możliwości staramy się rownież rozpropagować akcję za pośrednictwem portali społecznościowych , zwłaszcza, że wielu nauczycieli kontaktuje się w ten sposób ze swoimi absolwentami, którzy również deklarują uczestnictwo w akcji.
Małgorzata Jastrząbek- nauczyciel Gimnazjum nr 2"

  • autor: WRGPiIE, data: 2011.03.10

wstecz

Baner

Logo Unii Europejskiej

Banery

Baner - Wybory prezydenckie 2020
WFOŚiGW w Łodzi
Baner do linku "Na co idą moje pieniądze"
https://www.rawamazowiecka.pl/2876,nfosigw
czujniki powietrza- Rawa Mazowiecka
Podatki lokalne na 2020 rok
baner Rawska e-oświata
Baner prowadzący do projektu: Poprawa warunków bazy oświatowej na terenie miasta Rawa Mazowiecka
Projekt: Budowa i wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Rawa Mazowiecka wraz z utworzeniem metadanych dla zbiorów i usług danych przestrzennych z tematu "zagospodarowanie przestrzenne"
baner strona rewitalizacja

Miasta partnerskie

Zapraszamy Państwa do poznania miast partnerskich Rawy Mazowieckiej

E-kartki

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.