Super Gracz

Konkurs na Super Gracza rozstrzygnięty

Agnieszka Prokopczyk zwyciężyła w konkursie na Rawskiego Super Gracza w grze Monopoly. Organizatorem konkursu było rawskie stowarzyszenie Topory, a patronem i fundatorem nagrody – Burmistrz Miasta. Grę Monopoly City odebrała w imieniu laureatki, pani Wioletta Pawłowska. Zwyciężczyni oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Burmistrz Miasta podziękował również za ogromne zaangażowanie i działania promocyjne na rzecz głosowania na Rawę w Monopoly, Rawskiemu Stowarzyszeniu Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki. Ponad 3 tygodnie walki o miejsce Rawy na narodowej planszy Monopoly pokazało, że rawianie potrafią się zorganizować i wspólnie działać dla osiągnięcia jednego celu.

Gra łączy rawian :)

Wszystkim, którzy głosowali na Rawę i sympatyzowali z naszą akcją, raz jeszcze serdecznie dziękujemy.
 

  • autor: WRGPiIE
  • główna nagroda w konkursie na Super Gracza, fot. K. Gierach
  • Burmistrz podziękował rawskim Toporom za działania na rzecz akcji "Rawa w GRZE Monopoly", fot. K. Gierach
  • pani Wioletta Pawłowska odebrała nagrodę w imieniu pani Agnieszki Prokopczyk, fot. K. Gierach

  

Zostań Super Graczem - konkurs

Głosujesz codziennie w ramach akcji „Rawa w GRZE Monopoly” – wygraj konkurs na rawskiego Super Gracza.

Zasady są bardzo proste. Po zakończeniu akcji w dniu 20 marca, należy szybko wysłać screen, zawierający liczbę oddanych głosów oraz imię i nazwisko Gracza, na adres m.piech@piechdesign.pl Osoba z największą liczbą oddanych głosów zostanie rawskim Super Graczem w Monopoly. Na zwycięzcę czeka nagroda rzeczowa, ufundowana przez Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka, Eugeniusza Góraja.

Organizatorem konkursu jest Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki. Szczegóły oraz zasady konkursu znajdują się na stronie www.topory.org
 

  • autor: WRGPiIE

Banery

Kalendarium

Banery