Kamila kilka słów o sobie

Kamila kilka słów o sobie


1. cechy charakteru, które w sobie lubię –
ambitny , bystry , dowcipny

 

2. cechy charakteru 'do przepracowania' bezwzględny, ciekawski, uparty

 

3. poza biegami lubię (inny rodzaj aktywności fizycznej)   oczywiście siłownia , można powiedzieć , że to jedna z części treningu sprinterów

4. najbardziej jestem dumny z (osiągnięcie życia - dziedzina obojętna) –  tytułu magistra i z wywalczonego awansu na Igrzyska Olimpijskie

5. podziwiam (podaj nazwisko sportowca) za … - Michaela Johnsona, byłego  400metrowca. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata oraz Igrzysk Olimpijskich . Zszedł z bieżni niepokonany . Po ostatnim biegu wyrzucił swoje pozłacane kolce w trybuny (niesamowity gest).

6. ulubione danie, deser –  oczywiście jak na Polaka przystało , schabowy
J do tego kasza gryczana , buraczki zasmażane. Jeśli deser (choć tu dieta sportowca jest  bezlitosna) – to deser lodowy z bakaliami , orzechami i polewą toffi J

7. jeśli nie trenuję i mam wolny czas, to lubię  -  spędzać go z dziewczyną Martą . Staram się poświęcić czas dla bliskiej mi osoby, bo jak wiadomo w ostatnim okresie trochę mi go brakuje. W wolnym czasie odwiedzam swoje miasto Rawę Mazowiecką i swój rodzinny dom , wracam z przyjemnością w rodzinne strony.

 

8. temat pracy magisterskiej - „Postawy wobec zdrowia studentów Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego”

 

9. studia były dla mnie – najlepszym okresem w życiu , poznałem wiele osób . Miałem wzloty i upadki, z których próbowałem się jak najszybciej podnieść . Wspaniałe chwile na uczelni , na zgrupowaniach sportowych , a także w życiu prywatnym , bo to właśnie na studiach poznałem moją obecną miłość .

10. ulubione miejsce w Rawie
– Zalew ‘’Tatar’’ jest doskonałym miejscem na letni wypoczynek i nie tylko, no i  zamek książąt mazowieckich

11. sympatyczne skojarzenia/wspomnienia związane z Rawą –
skojarzeń bardzo dużo, ale Rawa kojarzy kojarzy mi się głównie z moim dzieciństwem i młodzieńczym wychowaniem . Wspominam wiele wspaniałych chwil , mam tu wielu znajomych i większą część rodziny .

12. pozasportowe pasje -
oczywiście motoryzacja , jest na co dzień w moim życiu. Mam własne auto,  więc musze się troszeczkę znać, żeby np. dolać płyn do spryskiwaczy szyb
J . Poza motoryzacją - dobry film, najlepiej w kinie (porządne nagłośnienie i duuuży ekran).

13. nie wyobrażam sobie dnia bez -
mojej kochanej dziewczyny , która wspiera mnie w każdej możliwej sytuacji , jest i w tych złych, i tych wspaniałych momentach , zawsze mogę na niej polegać. Nie wyobrażam sobie też dnia bez sportu. Sport odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu i jak na razie nie mogę sobie wyobrazić , że jutro nie pójdę na trening .

 

14. po Londynie zamierzam - wystartować w kilku mitingach i skupić się na poważnych planach, o których nie mogę jeszcze mówić , oczywiście żeby nie zapeszać .

 

15. młodzi, którzy chcą pójść w moje ślady, muszą wiedzieć, że - trzeba być niesamowicie wytrzymałym i dążyć do wyznaczonych sobie celów . Trzeba być twardym i stanowczym . Umieć pogodzić naukę z uprawianiem sportu . A zarazem cieszyć się z życia . 

Banery

Kalendarium

Banery